Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon bunkó voltam a munkatár...

Nagyon bunkó voltam a munkatársnőmmel. Mit tegyek, hogy kéne bocsánatot kérnem?

Figyelt kérdés
Szóval eléggé arcbamászó stílusa van, 1 hete vagyok ott,de azóta folyamatosan csesztet,kioktat,dirigál. Tegnap is totál kikészített és piszkáltuk egymást, én meg megjegyzéseket tettem az arcára, ami láhatóan szét van plasztikázva. Kicsit vissza is vett magából, de az a lényeg, hogy utána közre fogott 2 lány, hogy milyen gerinctelen alak vagyok, ugyanis azért van plasztikázva az a nő, mert az exférje összetörte az arcát és ìgy tudták helyreállítani😵 Ha tudom,nem vicceltem volna ilyesmivel, tényleg szemét dolog volt tőlem. Hétfőn bocsánatot akarok kérni tőle, de nem tudom mit mondjak.Lehet csak facebookon kéne írni neki. Szerintetek mit csináljak?
2018. szept. 22. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Egyszerűen és őszintén mondd meg, hogy nagyon sajnálod, nem ismerted az előzményeket, rosszul esett, ahogy beszélt veled és vissza akartál vágni neki.

Mellesleg ha te 1 hete vagy ott és pl. az ő feladata az is, hogy betanítson, akkor nem is volt okod a felcsattanásra.

2018. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszeld meg vele szemtol szembe a helyzetet, azt is, hogy rosszul esik neked a viselkedese. Elofordulhat, hogy fbon szandekosan nem fog reagalni, eloben viszont kenytelen lesz.
2018. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem az ő feladata,hogy betanítson,másokat is folyton kioktat,ugráltat,beszólogat,tényleg nagyon tirpák a csaj,mindenki kivan tőle😬 De azért ha tudom, hogy a férje verte szét az arcát nem poénkodom vele, de én azt hittem a kora miatt csináltatta😔 Nem tudom mit mondjak és hogy fog reagálni.
2018. szept. 22. 11:36
 4/9 A kérdező kommentje:
Béna vagyok az ilyen bocsánatkérésekben.
2018. szept. 22. 11:37
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekes dolog volt tőled, hogy az arcára tettél megjegyzést szimpla 'bosszúból', mikor nem azzal volt problémád. Tanulj belőle, legközelebb csak a viselkedésére tegyél megjegyzést, tehát arra, ami zavar. A bocsánatkérést meg ne reagáld túl, gondolj rá úgy, hogy helyre fogja hozni a dolgokat.
2018. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Hát lehet, nem ok nélkül rendezte át az arcberendezését a férje. Amúgy honnan kellett volna tudnod, mitől olyan a feje?

Lesz az még szakadtabb állapotban is, csak idő kérdése.

Hagyd a francba szerintem, kellenek a traumák az embernek, ha hülyére sikerült.

2018. szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

2 hülye tyúk beléd tette az ideget. Megmindhtták volna ezt normálisan is, hiszen honnan tudhattad volna.

Kérj tőle bocsánatot, de ne fb-on, hanem szemtől szembe. Azt azért kösd ki, hogy a véleményed ugyan úgy áll arra a részre, hogy ne bunkózzon veled. Valahogy így:

Nézd, ne haragudj az arcodra tett megjegyzésre, nem tudtam, hogy a volt férjed ennyire összevert. Azért mondtam, mert nagyon felidegesítettél a vállalhatatlan modoroddal."

2018. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na, túl vagyok rajta, tegnap bocsánatot kértem tőle😁 Mondjuk a reakciója alapján tök felesleges volt😂 Az volt a válasza a bocsánatkérésre,hogy mindjárt hazamegy, mert itt csupa dilettáns dolgozik. Utána meg odakiabált a főnöknek,hogy a karácsonyi prémiumából nyugodtan vegyenek egy raklap Tchibo-t, mert még a csivavája is jobb kávét főz attól ami itt van😂 Brutális ez a nő😀
2018. szept. 25. 11:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy hülye, még jól tetted, hogy bocsánatot kértél. Az, hogy elismered a hibádat, és bocsánatot kérsz érte, nehéz dolog és elismerésre méltó. Az meg, hogy ő egy barom, hát ez őt jellemzi.
2018. szept. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!