Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez úgye kamu? "Tehát a szkenne...

Ez úgye kamu? "Tehát a szkennerrel az egész dobozt át lehet olvasni, és ki lehet belőle szemezni az összes nyerő szelvényt. "

Figyelt kérdés

-a kaparós sorsjegyek hátlapján van egy vonalkód. ez azért van ott, mert ez korlátozza le az ott dolgozó pénztárost, hogy ne tudjon csalni, ha te nyersz, akkor ne tudja azt mondani, hogy nem nyertél, majd magának beváltja... A vonalkód szkennerje össze van kötve a posta számlázó programjával úgy mint hardver a szoftverrel. ha lekaparod a sorsjegyet, és nyertél 500 forintot, akkor az ott dolgozó személy lepittyenti, ekkor a számlázó programban megjelenik -500huf. ezt lehet sztornózni, vagy nyugtázni. ha nyugtázza, akkor kinyílik az elektromos kassza, és kapol egy ötszázast. Ha sztornózza, akkor a program alaphelyzetbe lép, és nem történik semmi.

Ha valaki ebből össze tudja rakni, hogy hogyan lehet evvel csalni, akkor megvilágosodhattok mindannyian, nem a szerencsejáték zéerté csal, vagy állít valótlant, hanem a számlázó program tisztában van avval, hogy melyik sorsjegy mennyi pénzt ér. Tehát a szkennerrel az egész dobozt át lehet olvasni, és ki lehet belőle szemezni az összes nyerő szelvényt. Ebben az esetben az ott dolgozó személy gyakorlatilag bűncselekményt követ el. Ez pont olyan, mintha a kasszából lopna.

-Ezen kijelentéseim után feljelentést nem várok, bocsánatot kérni nem fogok, elszámolással nem tartozom!

-Ha valaki fel mer jelenteni, akkor annak a személynek a teljes adatállományát leirtom a személyi komputeréről, és más eszközeiről. Lehet háborúzni ......"



"

Én csomószor visszanyertem már a sorsjegy árát, de ennél nagobb összeget még az életben nem láttam ráírva.

Létezik olyan ember, aki kifogta már valamelyik "nagyhalat"?



Ez is kamu?



"

Azt már a nyomdában lenyúlják, esetleg figyelik hova kerül. Vagy mit tudom én. Egy biztos,

halandó ember azokkal nem találkozik. Soha senkitől nem hallottam még komolyabb nyereményről."



Szóval az 50 millióval kecsegtető sorsjegyek a "nagyhal" létezik?



2018. szept. 23. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Egyszer-kétszer anno kaparos sorsjegyet vettünk a mamammal. Érdekes módon , a kettes találat a lottón mar párszor megvolt. 1050 Ft. Majd a masfajfa pl piramosos valami,na ott néha néha egy két sor bejott. De csak ezek,nagyobb nyeremény meg nem jött be soha. A lottó..Hát ott ésszerű, hogy nagy találat kevés, a kettesek meg vannak. Bár a rokonságban volt már 3-4 es is. Trükk van benne. A kaparosokban gyakrabban volt valamennyi kis nyeremény. Nyilván ebből is nagy szerencse játékot csinalnak:) Egyenlőre ennyi jutott eszembe,ha még eszembe jut valami,azt leírom.
2018. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a legnagyobbakról nem tudok nyilatkozni, de személyes ismerősünk itt vidéki kisvárosban nyert nemrég Buksza sorsjeggyel 50 ezret. meg is hozta hozzá a kedvem és utána hogy vettem, visszanyertem rajta az árát + még egy ezrest. azóta még 2 alkalommal kapartam, azokon semmi sem volt, de azt biztos hogy kizárnám hogy ezekkel csak az árukat lehet visszanyerni mert utána anyum is próbálkozott és neki is kijött egy ugyanolyan kétezres nyeremény
2018. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a marhaságot honnan szedted? :D Ab ovo, ha beolvastatja a vonalkódot, a terminál csak a sorsjegyet ismeri fel, eladásnak veszi...Ahhoz, hogy kiderüljön, nyert-e, le kell kaparni, és egy 4 jegyű kódot keresni. Ezt beírja, és azzal derül ki, nyert-e a sorsjegy.
2018. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen retardált összeesküvés-elméletes írta ezt a hülyeséget? :D

Nyeremény beváltásnál nem a hátsó vonalkódot pittyentik le, hanem azt, ami a kaparófelület alatt található. Abban rejlik, hogy nyert-e a sorsjegy, vagy nem. Aki életében vitt már vissza sorsjegyet úgy, hogy nem kaparta le tövig a felületét, azzal többször is előfordult, hogy az eladó megkapirgálta még kicsit, mielőtt érvényesítette. Nem OCD-je van, hanem nem látszik a teljes vonalkód. Ergo, nem hozzáférhető kaparás nélkül.

Nővérem lottózóban dolgozik, többször is adott már ki milliós sorsjegyet átlagembernek, de barátnőm családjában is forult már elő.

Akit érdekel a téma, ott érdeklődjön, ahol értenek is hozzá. Már a fenti leírásból is látszik, hogy a nagyokos, aki kiszülte magából ezt az elméletet, sorsjegyet se látott még közelről :D

2018. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 qborka ***** válasza:

Nos, egyszer vettem a postán egy kicsi Black Jack sorsjegyet, amit èn vàlasztottam ki, a kezemben maradt, az ügyintèző hölgy egy màsikat szkennelt be a pakliból. Ràkèrdeztem, hogy nem lesz e gond. Azt mondta, nem, mert teljesen mindegy, melyiket szkenneli be. Haza mentem, lekapartam, 5.000 huft nyert. Ugyanarra a postára mentem vissza, talán màsnap, nem akartam màshol próbàlkozni, magyarázkodni, ha esetleg valami probléma mègis lenne.


Gond nélkül kifizettèk.


Nekem a legnagyobb nyereményem 500 huf sorsjeggyel volt, 15.000 huf.


De ismerek olyat, aki 25.000.000 huft kapart. Lètezik, de nagyon kevés. A hàtoldalon rajta van, melyik nyeremény hànyszor fordul elő.

2020. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!