Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Két mérgező szülő gyerekeként...

Két mérgező szülő gyerekeként lehet valaha egészséges önértékelésem?

Figyelt kérdés

Azt most hagyjuk, mikkel bántottak a szüleim, mert 3 napig gépelhetném.

A lényeg, hogy szarba se nézem magam, nem hiszem el, hogy engem lehet szeretni, kommunikációs problémáim vannak, konkrétan nem tudok kommunikálni, mindig mindenhol csendben meghúzom magam.

Lehet valaha egészséges önértékelésem? Elköltöztem már otthonról, van barátom, nagyon félek, hogy elüldözöm magam mellől, mert nagyon féltékeny vagyok és nem hiszem el, hogy szeret, pedig mindent megtesz értem. Nem akarom elveszíteni, nagyon szeretem, de nem tudok túllépni a sérelmeimen amit a szüleim okoztak.



2018. szept. 23. 18:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Gyógyszerezni NEM fogom magam, sajnos évekig szedtem nagy dózisban antidepresszánst, amíg otthon laktam.
2018. szept. 23. 18:12
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Legyél Szcientológus, azok mind félistennek képzelik magukat!
2018. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jarj egyesuletbe sportolni. Nagyon sok onbizalmat ad. Meg meg hozza futni. Az is.

N

2018. szept. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Engedd el őket, engedd el a múltat. Ja meg volt egy ilyen , taáln biblia idézet(?) hogy aki nincs velem, az ellenem van, aki pedig ellenem van, azt elengedem az ő útján. Ne éltesd a múltat, ezt tényleg engedd el; a jelen pillanatban élj , abból kell kihozni a lehetőségekhez képest a maximumot. A múlt, ami egy másodperce elmúlt, az már tényleg szóval múlt; szóval kifejező ez a szó; ami egy másodperce történt, azt hagyd ott a múltban; és hogy lenne szép a jövő, ha meg ajelenben is a múlton keseregsz; arra áldozod fel a jelent sajnos, hogy ezeket a szörnyű emlékeket élteted. A jövő pedig még nincs. Tehát csakis a jelen pillanat van, a múlt meg ajövő nem létező jelenségek. Igyál amúgy citromfű-orbáncfű-tea kombót. Vagy egyél sok mogyorót, banánt; jót tesznek ezek.
2018. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!