Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miert csinalja?

Szerintetek miert csinalja?

Figyelt kérdés
Az exemmel par honapja szakitottam mert megcsalt,nagyon szerettem es meg most is hianyzik kicsit de nem tudnek soha megbocsatani neki,de bevallom neha kutakodok a Whatsappon utana:( tudom nem szabadna de valamiert ezt meg mindig csinalom. De sokszor eszre vettem,hogy letilt majd feloldja a tiltas. Nem irtam soha neki. Csak az adatlapjat neztem meg. Szerintetek miert tilt le majd oldja fel a tiltast? O is hianyol engem? Tudom lesz,olyan aki azt irja,hogy "mi honnan tudjuk,kerdezd meg tole bla bla" de nem fogok neki irni soha! Orulnek ha valaki leirna a velemenyet.

2018. szept. 23. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Most örülök, hogy nincs Whatsappom:DD
2018. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Orulok,hogy orulsz..
2018. szept. 23. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a kérdésedet. Aztán ha nem látod a hibát a gépezetben, akkor újra, és újra és mindaddig, míg meg nem látod, hogy mi az, amiért nem érdemes véleményt írni.
2018. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek,ha valamit helytelenül ìrtam de szerintem attól még érthető a kérdés. Második válaszoló remélem most jól érzed magad.
2018. szept. 23. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!