Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezeljem az ilyen helyzet...

Hogy kezeljem az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés

Rengetegszer jegyezték már meg hogy mekkora orrom van és tudom hogy ez így van, de ahányszor valakitől megkapom egy "tudom"mal lezárom a beszélgetést vagy csak némán ülök miközben hasonlítgat Mátyáshoz vagy Cyranohoz, és közben már azon agyalok hogy milyen zenét hallgassak miközben álomba sírom magam. Tudom hogy így van de nagyon érzékenyen érint. Az elmúlt 16 évem alatt ez a dolog -1re szívta az önbizalom szintemet. Szeretnék megbarátkozni magammal de minden egyes alkalommal csak jobban meggyűlölöm magamat. Ki fogom "nőni" vagy kezdjek el orrplasztikára gyűjteni?:)


16/L


2018. szept. 27. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfogadni magad ! Van akinek a szeme nagy vagy éppen kicsi biztos nekik is megjegyzik...en a plasztikát nem tartom jó ötletnek de végső elkeseredesedben tedd azt amit jónak látsz! Szerintem barátkozz meg vele, ismerek olyat akinek akkora keze van mint a fejem,barátnőm lába 43as (164cm),másik barátnőm egyik labujja sokkal hosszabb a másiknál ( látványosan) nekem hiába vagyok sovany a labfejem vastag....mindenkinek vannak hibai de első sorban neked kell elfogadni magadon a tieid :)
2018. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjad nekik, hogy a nagy orroddal pontosan érzed, hogy milyen büdösek, mert rohad a lelkük.

:D

Vagy hogy ne sértegessen, mert megorrolsz rá.


Ne utáld, ez lehet szexepil is. Az egyik csoporttársamnak akkora orra van, hogy soha nem láttam akkorát, meg még egy kanyar is van benne, de a lány okos kedves, csinos, mindenki imádja.


Mátyáshoz meg Cyranohoz hasonlítani meg nem szégyen. Hitler, Mussolini, Sztálin átlagos orrú volt. Na szóval érted...


Fel a fejjel!

2018. szept. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Üdv a nagy orrúak klubjában. :)

Ha önmagában semmi probléma nincs a külsőddel és csinos vagy, az ilyeneket nyugodtan elengedheted, később már úgysem fogják megjegyezni, engem is középiskolában hecceltek azzal a haverjaim utoljára, hogy micsoda nagy ormányom van. Így látatlanul nem tudom, hogy pontosan milyennek képzeljelek el, de biztos, hogy nem ront az összképen, csak túlságosan ráfókuszálsz mások tapintatlansága miatt. Valószínűleg te is tudnál másokban elég hibát találni, úgyhogy vágj vissza, ha valaki ilyen bunkó megjegyzéseket tesz.

2018. szept. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Az utolsónak: Igazából szép lennék ha nem rontaná az összképet az orrom. 168 cm vagyok, hosszú lábam, nem vagyok elhízva, de nagyon sovány se, hazel szemem van szóval igeen. Egyetlen de nagy probléma az orrom.
2018. szept. 28. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!