Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meg csinaltassan...

Milya kérdése:

Szerintetek meg csinaltassan az oromat mert gorbe azt mondjak igy szep vagyok de azert szerintem. MErt nem akarnak megbantani a barataim es azert elegge latszik vagy is mit gondoltok?

Figyelt kérdés

#a k
2018. szept. 29. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, hogy milyen az orrod? Ha téged annyira zavar, hogy nem tudsz együttélni vele, és van 600-700 ezer Ft-od, akkor csináltasd meg. A helyedben én inkább kijárnám az általános iskolát előbb.
2018. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neharagudj gépről írtam igen persze csak egy kérdés volt🤣 ki jártam tudtam hogy lesz mibe bele kötni
2018. szept. 29. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha evek ota szenvedsz, es van penzed, akkor megeri. Természetesnek fog kinezni, csak helyre fogja hozni az orvos.


Sztem ful es orr plasztika ami erdemes csinaltatni, mert csak azon van feltűnőbb megjelenése

2018. szept. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, azért az sok pénz. Amúgy kijártam, belekötni. :-)
2018. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!