Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van olyan sok ember...

Miert van olyan sok ember akinek ha kolcson adsz mondjuk egy targyat, akarmit azt alig akarja visszaadni?

Figyelt kérdés
En most telefont adtam kolcson ismerosnek. Volt egy felesleges mobilom es kolcson adtam mert az ove tonkrement. De mar reg vett masikat es nem adja vissza magatol. Miert van sok ilyen ember? Szolni kell neki az olyan kellemetlen lesz es meg en szegyenlem magam de muszaj leszek szolni. Eletem soram mar sok ilyen tipusu emberel talalkoztam sajnos. Nekem alap ha valamit kolcson kerek azt amilyen gyorsan tudom vissza is adom. Es vigyazok is ra nagyon. En mar arra gondolok lehet tonkretette a telot. Nem egy ertekes telefon de okos telefon csak regebbi de attol meg nem adtam neki csak kolcsonadtam. Csaladon belul odaajandekoznam ha ugy van de neki nem akarom. Meg am is visszahallottam hogy mondta milyen szar ez a telefon. Erdekes amig nalam volt semmi baja nem volt csak regebbi tipusu okostelefon.

2018. szept. 30. 13:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Helyesbitek nem alig hanem egyaltalan nem akarja visszaadni.
2018. szept. 30. 13:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

sok oka lehet.

Elfelejti, szétszórt, nem akarja visszaadni mert akkor vennie kellene magának egy sajátot.

Rám ez nem igaz, én kölcsönkérni se szeretek semmit, mert akkor jobban kellene vigyázni rá mint sajátomra és félnék "nehogy baja legyen".

2018. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ebben az a kellemetlen, ha finomkodva, leereszkedően próbálsz közelíteni felé. Határozottan szólítsd fel, ez másképpen nem megy és legalább az önbecsüléseden sem ejt csorbát.
2018. szept. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom! Nekem volt egy értékes könyvem amiért évekig zaklattam egy ismerősöm, tagadta hogy nála lenne de egy idő után sikerült visszaszerezni. Utálom az ilyeneket.
2018. szept. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert bunkók, feledékenyek, stb.
2018. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!