Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen valaki stílusos?...

Hogyan legyen valaki stílusos? Egyáltalán mitől az valaki? Ha azt szeretném, hogy érdekesebb és figyelemfelhívóbb legyek a csajoknak, akkor, milyennek kellene lennem külsőleg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eddig egyetlen egy párkapcsolatom volt és az is nem rég ért véget, de pont annyi ideje, hogy már túl vagyok rajta. Sosem tudtam udvarolni az exem is amiatt kedvelt, meg, hogy mindenről el tudtunk beszélgetni. De most változtatni szeretnék, hogy ne csak egy átlagos srác legyek hanem egy olyan aki legalább egy párkapcsolatot ki tud alakítani. 23F

2018. szept. 30. 15:47
 1/2 Pupusz ***** válasza:
100%

"ne csak egy átlagos srác legyek hanem egy olyan aki legalább egy párkapcsolatot ki tud alakítani."


Egy átlagos srác miért ne tudna kapcsolatot kialakítani? Neked is sikerült már egy nem? A következő is fog, anélkül, hogy majomkodnál. Ha komoly, őszinte kapcsolatot szeretnél, akkor ne rontsd el már a legelején a kamu "stílusoddal". Ha csak megdönteni akarsz csajokat, akkor meg elég profin kell űznöd a stílus huszárt. Ha pedig nem tudod, hogy milyen a stílusod, milyen más, akkor olyan vagy, amilyen. Ha olyan akarsz lenni, amilyen szeretnél lenni, akkor először belül kell kezdeni. Aztán meglátszik kívül is, tudni fogod.

2018. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
100%

Nekem a stílusos az az, aki felismerhető nyomot hagy maga után. Ha messziről meglátom, tudom hogy ő az. Valaki idéz tőle, tudom hogy ő mondta. Felismerem a kézírását, a zenét amit hallgat, a könyveket amiket olvas és felhasznál ahhoz hogy kifejezze magát. Nem csak a kinézet adja a stílust.

Az átlagos emberek is tudnak párkapcsolatot kialakítani, nézz csak körül, egy csomó embernek sikerült pdig az emberek nagy része átlagos. Neked is menni fog csak ne hasonlítsd másokhoz magad és bízz magadban.

2018. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!