Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem szeretitek a kárpátalja...

Ti nem szeretitek a kárpátaljai magyarokat, lenézitek őket? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2018. okt. 1. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Ők is magyarok, semmiféle ellenérzésem nincs velük kapcsolatban.
2018. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sajnos sok belföldi magyarnak van.
2018. okt. 1. 19:08
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Én nem utálok embercsoportokat úgy egyben. Konkrét emberekről tudok véleményt mondani.
2018. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

Sem a kárpátaljaiakat, sem a szegedieket és másokat se nézek le a származási helyük alapján. Akárhova mész a Kárpát-medencében a saját lakóhelyükön élő magyarok nagyjából egyformán viselkednek. (Bp. belvárosa már más kategória, egy 2 milliós városnak már megvan a saját szubkultúrája)

Aki viszont lakhelyet változtat, pl Erdélyből vagy Kárpátaljáról költözik Magyarországra, vagy Magyarországról költözik pl Angliába azok közt már nagyobb arányban lesznek a nagy hangúak, ami táplálja az előítéleteket.

2018. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy megkapták már párszor hogy ők nem magyarok,hanem ukránok,csak mert támogatásokat kapnakaz anyaországtól,állampolgárságot vesznek fel,próbálnakk a helyzetükből jobbat kihozni.Sok egatív tapasztalatot hallottam olyanoktól akik átjöttek magyarba és az anyaországban élők bunkó mód bántak velük.
2018. okt. 1. 19:17
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Senkit sem nézek le származása, tájszólása, bőrszíne stb. miatt, ismeretlenül.

Csak azokat szoktam, akiket már megismertem, és tudom, hogy szar emberek. Amúgy is az első benyomás sokszor téved, én eddig mindig azokban csalódtam a legnagyobbat, akik az elején nagyon szimpatikusak voltak.

2018. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló ez ahhoz mint ahogy Nigériába mész és egy csomó kedves emberrel találkozol, Nyugat-Európában meg a nigériai gettóban megkéselnek és kirabolnak, mert nagyrészt az erőszakosabban érdekérvényesítő, gyakran bűnözői tapasztalattal rendelkező réteg kezd "tiszta lappal" egy új országban.
2018. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

"Sajnos sok belföldi magyarnak van."

Semmi ilyet nem tapasztaltam és olyat sem, hogy bunkó módon bánjanak velük.

2018. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Nekem semmi bajom a határon túli magyarokkal. Kárpátalján még nem jártam, de Délvidéken és Erdélyben sok helyen voltam, sokakkal találkoztam. Ott is ugyanolyan sokféle ember van, mint bárhol máshol.

És nem arról szól az életük, hogy milyen támogatást kapnak innen :)

2018. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

"csak mert támogatásokat kapnakaz anyaországtól,állampolgárságot vesznek fel,"


igen, ez egy máig tartó kampánytéma a baloldalon hogy azzal a néhány kettős állampolgárral nyert a fidesz

2018. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!