Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent ez az érzés?

Mit jelent ez az érzés?

Figyelt kérdés

Jártam önvédelmi edzésre, kőkemény három hónapig ahogy időm engedte.


Az utóbbi pár alkalommal viszont nagyon nehezen vettem rá magam, hogy elmenjek. Gyakran voltam fáradt, de amikor elmentem, sosem bántam meg, hogy ott vagyok.


Ennek ellenére kezdtem azon kapni magamag, hogy kifogásokat keresek. Most nem megyek, mert inkább pihenek, stb.,stb.


Most jeleztem az edzőnek, hogy nem járok többé. De ahogy megláttam a társaimat, rögtön elfogott a vágy, hogy megint beálljak közéjük.


Visszamontam tehát és most szomorúságot érzek, megbánást, és némi mogorvaságot. Ez annak a jele, hogy feladtam egy olyan dolgot, amit szerettem?Azzal viszont tisztában vagyok, hogy lusta vagyok és az ilyet vagy szívvel-lélekkel kell csinálni, vagy sehogy.



2018. okt. 1. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre megírtad a választ. Lusta vagy, én is jártam így edzés előtt, nincs kedvem, mert fáradt vagyok stbi... De rájöttem, hogy én imádom ezt a sportot, és inkább visszatérek.
2018. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. okt. 5. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!