Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alacsony férfiak mind...

Az alacsony férfiak mind komplexusosak?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a 170cm és az alatt lévő alacsony férfiakra.

Nektek hogy lett barátnőtök ? Törpézett már le titeket egy lány ? Nem haragszotok a génekre ?

Jó magam is 170cm vagyok és a lányok 70%-a magasabb,míg a fiúk 95 %-a magasabb nálam és ez nekem eléggé zavaró.


2018. okt. 2. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
A barna hajú nők mindig általánosítanak?
2018. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez kb mar az 1660-ik kerdesed a magassagodrol.

Nem, a komplexus nem a magassag miatt van. Valtoztass a nyomorek hozzaallasodon a vilaghoz es akkor nem fog zavarni. Es csajod is lesz.

2018. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 he84 ***** válasza:
A 160-170 cm nem alacsony, legfeljebb a 150 cm és alatta az.
2018. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3: Úgy látom te a gyk "Legpolkorrektebb felhasználó" különdíjára hajtasz, mert a szex kategóriában is olyan marhaságokat szoktál írni, hogy a fülem kettéáll (a kis pénisz 12 alatt kezdődik, meg a 3,5 cm-es vastagság minden nőnek tökéletes).

Kérdezőnek: Én 170 vagyok, sosem volt barátnőm pedig állítólag kicsit helyes is vagyok és intelligens egyetemista. A hátam mögött már törpéztek le, persze a szemembe még ilyen nyomiként sem mertél megmondani. Nem haragszok a szüleimre és a génekre sem, mert hamár megtörtént ez a genetikai katasztrófa, akkor mégis mi a f***t tudnék tenni...? Próbálom minél gyorsabban leélni az életemet és nem foglalkozni mindenféle szarsággal, ami engem sújt, mert már belefáradtam a sok harcba és megaláztatásba. Most már csak nyugalomra vágynék. Az a 70% azért kicsit meredek. 18 alatti lányok esetében (szigorúan nagyvárosban) még talán el is hiszem, de azért egy bőven mintavétel alapján sztem úgy is kevesebb érték jönne ki, hogy azért a mai fiatal lányok általában elég magasra nőnek. Próbálj vidéki falvakban ismerkedni. Itt még egészségtelenül, szegényen él sok ember és nem volt idejük/pénzük magasra megnőni.

2018. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: * sem merték megmondani.
2018. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pff utolso, de idiota vagy. Semmi baj nincs az alacsony ferfiakkal. En peldaul kifejezetten kedvelem oket es pont a magasoktol irtozom.
2018. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyok komolexusos. A barátnő nem a magasság miatt lett, hanem mert nyílt személyiég vagyok és ami a legdontosabb: teljesen oké vagyok önmagammal.


16/f ~ 167cm

2018. okt. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7es

Napi mese *taps* *taps*

2018. okt. 2. 23:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok komplexusos...mert nem érdekel! :D

Jópár csaj így is megnéz, mert nem vagyok objektíven sem csúnya, én meg, mivel hetero férfi vagyok, a NŐKRE összpontosítok, nem az önsajnálatomra.

2018. okt. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 he84 ***** válasza:
Nem írtam sehova marhaságokat 4-es válaszoló, nem hajtok semmiféle különdíjra. Csupán véleményt és segítségadást írtam/yrok mindig, nem több. A 3,5 cm igenis vannak, akiknek jó, nem azt mondtam, hogy minden nőnek tökéletes és valóban a 12 cm-től lefelé kicsi egy pénisz, de nem baj ez se mindenkinek, legfeljebb a felszínes, kényes és túl tág nőknek. Még mindig jobb a 3,5 cm-es vastagság, mint a 6-7 cm, ami már kissé túl vastag. Tudod, vannak szűkebb nők is, akiknek jobb a 3-4 cm-es vastagság is, úgy azzal nem annyira fáj. Jó lenne, ha többé nem kötekednél, ha többé nem szólnál le és ez nem ide tartozik, én részemről itt lezártam ezt!
2018. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!