Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez önzés részemről, vagy nem?

Ez önzés részemről, vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Egyből a lényegre térek.Falun élek kelet magyarországon.A facebookon úgy érzem,hogy nyilt voltam,és őszinte.Viszont tudom,hogy ítélkeznek felettem mert lelkibetegségem van.Depresszióm,vagy és pánikbetegségem.Édesanyám halála után lettek ezek,de egyébként gyógyulok.Most jön a kérdés.Ha csinálok egy új facebook regisztrációt,és minden embert letiltok aki árthat nekem ez önzés-e ?

2018. okt. 2. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Jogod van megválogatni kikkel tartod a kapcsolatot.
2018. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az.
2018. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne önzés, ha valaki csak számára kellemes emberekkel szeretné körbevenni magát?
2018. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ez így van,de úgy illene,hogy pl a szomszédommal ismeretségben legyek a felületes jó viszony fent tartása érdekében,igen tudom,sajnos ez képmutatás lenne.
2018. okt. 2. 17:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor mindenki aki nekem árthat a facebookon az letiltható ? Ha rokon,ha falumbeli bárki ? Én jó viszont akartam mindenkivel,de nem lehet 5napja törlésre jelöltem a facebookomat és azon gondolkodom,hogy igazából azokat kellene letiltanom akik árthatnak,és csak utána kiválasztani a "Jó embereket."
2018. okt. 2. 17:33
 6/8 A kérdező kommentje:
egyébként a 20éves keresztlányom is sértegetett,pedig amikor időm engedte törődtem vele
2018. okt. 2. 17:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó,oké ! Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát,segítettetek,én meg ezen vacilláltam.Mindenkinek adtam egy zöld kezet,és még egyszer köszönöm !
2018. okt. 2. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell neked új facebook profil, aki gonosz, az élőben is megmutatkozik.
2018. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!