Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet túltenni magunkat...

Hogyan lehet túltenni magunkat azon, hogy állandóan azon szorongok/lamentálok mi lett volna ha valami hülyeséget vagy még nagyobb hülyeséget csinálok?

Figyelt kérdés

Mi lett volna ha megüt valaki mert annyira elegem volt a bunkóságaiból, hogy valami csúnyát mondok neki? Mi lett volna ha megüt és eltorzul emiatt az arcom? (olyan emberről van szó, akit minden zavart, amit más csinál, de ő mindent megengedett magának)

Ezek egyikét sem csináltam végül.

Egész életemben szorongós típus voltam, gyakorlatilag nagyon sok mindent kihagytam félelmek miatt. Megvédeni se tudtam magam másokkal szemben soha, ezért emiatt különösen rosszul kezelek minden emberi konfliktust, ezzel a múltbéli dologgal se tudtam semmit kezdeni. Vagy az volt legbelül a bajom, hogy miért nem teszek semmit (vagy a környezetem), de utólag meg rettegek, hogy úristen, mi lett volna ha valami nagy hülyeséget csinálok, csak hogy visszaadjam amit kaptam? (mindig azt láttam másoktól, hogy lebarmolják a másikat tök ok nélkül, én meg ha jó okkal rendelkezek is csak hülyeséget csinálnék ha megmondanám a véleményem másnak)



2018. okt. 4. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Azon nem kell szorongani, ami nem történt meg.
2018. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!