Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan altatok bosszut?

Hogyan altatok bosszut?

Figyelt kérdés

Hogyan altatok bosszut vkin, (amirol talan nem is tudott)


- pl miutan szakitottunk az exemmel, egybol megirtam az elottem levo exenek, hogy kapcsolatban voltunk es mekkora egy szemet volt ugyanazokat muvelte velem mint vele... Tudtam elore, hogy ha en szakitok egybol, megy majd a regi ex-hez, akinek a labai mint a nagykapu ugy nyilik...- else mondta a csajnak, hogy egyutt voltunk, szegeny lany meg meg sirt utana...


-ha esetleg van vkinek jobb otlete...


2018. okt. 5. 00:37
1 2
 1/13 AZONAL válasza:
63%
Sehogy. A bosszú gyerekes dolog.
2018. okt. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Hm, hát volt barátnőn nem álltam bosszút sose, mert a kapcsolat elején mindig leszögeztem, hogy az ajtó bármikor nyitva áll, ha rámunt, leléphet amikor akar...miért kéne haragudnom amiatt, ha élt a lehetőséggel, amit adtam neki?

Olyan volt, hogy egy lány relative hosszú ideig hülyített, illetőleg próbált hülyére venni. Mikor aztán kibújt a szög a zsákból, az MSN-jét taccsra vágtam Messblack MSN Freezerrel (ez egy program volt, amivel teljesen működésképtelenné tehetted bárkinek az MSN-fiókját, ha ismerted a címét). Persze még utána is neki állt feljebb...

2018. okt. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
84%
Beküldtem a vibrátorát postán felcímkézve a munkahelyére.
2018. okt. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
A bosszú a gyávák, a gyöngék fegyvere! Mondja a kínai bölcsesség.
2018. okt. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Andizsuzsi ***** válasza:
48%
A bosszú a fájdalom leggyávább formája.
2018. okt. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy, na nem azért mert olyan szentfazék lennék mint aminek az előttem szólók beállítják magukat, hanem azért mert még senki nem okozott nekem akkora problémát hogy megérje nekem a bosszúval vacakolni, kisebb dolgokért meg lusta vagyok bosszút állni.
2018. okt. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Andizsuzsi ***** válasza:
76%
Ez nem szentfazékság. Ha megbántottak, nem adtam meg az örömöt annak, aki okozta, hogy lássa, szenvedek. A fentiek semmi másra nem voltak jók.
2018. okt. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor mi sem alapítjuk meg a Bosszúállókat.. pedig én akartam Hulk lenni. Vagy Thor :D
2018. okt. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Úgy, hogy felülemelkedtem a sérelmeimen és arra koncentráltam, hogy nekem jó életem legyen, az is lett. Ennél jobb bosszú nincs, minden mást kicsinyes, szánalmas vergődésnek tartok.
2018. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Soha sehogy, majd megbünteti őket az élet.
2018. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!