Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol van az a videó amikor a...

Hol van az a videó amikor a HErBY blogger/vlogger kitölti LIVE -ban a MENSA IQ tesztjét és 170 IQ lesz a végeredménye és ennek eredményéül valaki küld neki a LIVE -ban 180. 000Ft -ot?

Figyelt kérdés

Esetleg egy linket kaphatok a videóról?


MENSA IQ teszt amit kitöltött, kb: 2700 felhasználó nézte LIVE -ban:

[link]


Köszi!



#Live #IQ teszt #180.000Ft -os támogatás
2018. okt. 5. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
De itt nem ad eredményt, csak ha mész tesztet írni a valóságban papíron. Online csak azt mondja, hogy elérted a teszt maximumát, de nem mondja meg mi történt.
2018. okt. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj, emberke...


teszt kitöltés után, megadod az email címed és arra érkezik egy levél, ami tartalmazza diagramon és a gyengébbek kedvéért hagyományos romai számokkal az IQ hányadosadat, látom neked eddig nem sikerült eljutnod. :)


Azért kösz, hogy ide irkálsz az egyéni hiányosságaidból fakadó de érteSÜLETLENSÉGEIDET.



Az a MENSA IQ teszt mai napig szintfelmérésre használják a középiskolás intézményekben.

2018. okt. 5. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor megerositenem az elso valaszolot, mert lathatoan nem ertetted, ami irtal.

A mensa Hungarika online tesztje maximumalva van, a legmagasabb eredmeny 125 (ami amugy meg nem is kulonosebben sok).

Szo szerint ezt irjak online eredmenykent is, es e-mailben is ez a szo szerinti uzenetet kuldik ki: “Ön elérte a jelen teszt maximumát, eredménye a mérési tartomány fölé esik.”

Illetve a kepen, amit melle raknak egy eloszlas-fuggveny van es efole az irva, hogy “On elerte a teszt maximumat, az On IQ-erteke 125 feletti.”


A pontosabb mereshez pedig ennyi: “Próbálja ki az Ön IQ-szintjének mérésére kalibrált felvételi tesztünket, amellyel a Mensába is bekerülhet! Időpont foglalása: [link]


Ugyhogy ez a Herby gyerek hazudott egy nagyot, es lathatoan sem o, sem a celcsoportja nem nagyon jart igazi IQ-teszt kozeleben. Vagy pedig negatív eredmennyel vegezte. ;)

2018. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lol...


Úgy imádom, amikor valaki nagy arccal írogatja, hogy “gyengébbek kedvéért”, “eddig neked nem sikerült eljutnod” meg “egyéni hiányosságaidból fakadó de érteSÜLETLENSÉGEIDET”, aztán bizony kiderül, hogy magas lóról lehet ám igazán pofára esni, merthogy kedves delikvensünk bizony úgy nyilatkozik nagy arccal, hogy életében nem látott még ilyet.


Kevesebb ilyen Herby féle hülyeséget kéne nézni (bár boldogan állíthatom, hogy azt se tudom ki az, de az átjött, hogy micsoda színvonalas csatorna lehet.), talán menne feljebb az IQ-szinted. (Bár tudom, valószínűleg fordítva van az ok-okozat.)

2018. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szellemes a válaszod utolsó h.szóló.


Légy szíves ne szidj le a stílusom miatt. Főleg ha nem neked válaszoltam abban a kontextusban amiben annak akinek szerinted nem volt helyes, nem te voltál a címzett így nem értem a támadásodat.

Ha problémád van akkor privátban megbeszélhetjük egy közösen kitalált kulturális színvonalon.


U.i:

zavar itt is és mások kérdései alatt ha nem a feltett kérdésre válaszolnak hanem egyéni eredményekről, sérelmekről. (amit belinkeltem IQ tesztet az teljesen lényegtelen én a LIVE -ot keresem és nem az IQ tesztet, ha nem lenne a napnál is világosabb)

2018. okt. 5. 20:53
 6/7 anonim válasza:
És ez mikori live volt?
2018. okt. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a többiek a Mensa online IQ tesztjének szabályaival (hogy legjobb esetben is csak azt írja ki hogy 125 feletti az IQ-d) arra akartak utalni hogy valószínűleg nincs ilyen videója a Herby néven videózó egyénnek.

Én is rákerestem mert kíváncsi lettem volna arra a 180 ezres adományra. Ha kapott volna ekkora adományt egy személytől akkor hírek is szóltak volna róla mert ez már elég szokatlan összeg magyar videósok esetében. Zsozéatya kapott egyszer több százezret egy személytől. Kiderült hogy ez sem volt komoly mert csak meg akarta viccelni egy gyerek Zsozéatyát és visszakérték a pénzt. Nagyon könnyen megtalálható Zsozéatya eme videója és még hírek is szólnak az esetről egyes videósokkal foglalkozó oldalakon.

Herby videójának viszont sehol semmi nyoma. Se a csatornáin se a hírekben.

Tévedni emberi dolog. A kérdező is tévedhet ahogy mi is. Ha mégis előkerül az ominózus videó akkor linkeld be ide bátran.

2018. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!