Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy az...

Kateto kérdése:

Mi az oka annak, hogy az emberek többsége képtelen saját öfenntartására, mégha "egészséges" is, miben felelős ebben: orvos, katona, politikus?

Figyelt kérdés
Használják e azok agyuknak a csak az emberre jellemző részét, akiknek szükségük van: orvosokra, katonákra, papokra, politikusokra?

2018. okt. 5. 11:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Látom, te a nyelvtantanárodat is szükségtelennek tartottad
2018. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Mi az oka annak, hogy az emberek egyre kevésbé tudnak normálisan megfogalmazni egy kérdést itt gyakorin?
2018. okt. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Én értem a kérdést, de ha kérdező úgy gondolja, hogy erre a GYK-n fog választ találni, hát akkor ő az agyának egyik részét se használja :D
2018. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, mit gondolsz, a mondataid megállják a helyüket a magyar nyelv véres harcmezején, vagy egyfajta salakanyagként hányódik a harci mének patája alatt?
2018. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mire is keresed a választ? Kérlek fejtsd ki bővebben.. .
2018. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Gyerekek, rég olvastam ilyen autista kérdést :D

Ez már művészet....

2018. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Jól értem, hogy nem értem?
2018. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, ugorj neki mégegyszer.

Talán akkor megtudjuk, hogy mit is akarsz megtudni!

2018. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
wat
2018. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Úgy látom kommentjeitekből, hogy képzavarosnak látjátok kérdésemet. Nos akkor én is "sértegetek", a gyengébbek kedvéért direktebben kérdezek. - Szerintetek fejlődött e, vagy elkorcsosodóban van az emberiség attól, hogy pl: az orvosokra, katonákra, papokra és politikusokra bízza sorsát, ráadásul az utóbbiakra azt is ráhagyja döntsék el melyik embernek mennyit ér a munkája? 🤔
2018. okt. 5. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!