Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők, ti szeretitek, ha...

Lányok/nők, ti szeretitek, ha megnéznek pl az utcán? Zavaró, vagy jólesik?

Figyelt kérdés

2018. okt. 5. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Jól esik de zavar is . Nem szeretek figyelmbe lenni nem is ugy öltözködok hogy azért figyeljenek ram
2018. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem néznek meg, vagy csak nagyon ritkán..szóval olyankor jólesik.
2018. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem szoktam a többi embert figyelni, így többnyire észre sem veszem, ha néznek.
2018. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Én se figyelem az embereket, így nagyon ritkán veszem észre, amikor viszont igen, akkor eléggé zavarónak érzem.
2018. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Attól függ, hangulattól és a másik emberkétől.


A nyáladzó lelakott munkásemberek, és roma fiúcskák zavarnak. Főleg ha megjegyzést is tesznek.

A nagypapa korú bácsikák tekintete sem esik jól. 3x-4x olyan idős tetszik lenni mint én, kérem ne nézegessen.


Az hétköznapi 16-50 közöttiek pillantása általában jólesik, kivéve ha túl átlagosnak vagy lelakottnak érzem magam aznap, olyankor első gondolatom, hogy csipás/kócos vagyok vagy leettem magam.


Na meg az sem mindegy, hogy egyszer végigmér, vagy látványosan bámul mondjuk annak ellenére is, hogy kerülöm a tekintetét.

2018. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem érdekel, nem veszem észre. A tolakodóakat igen, azokat visszautasítom.


Volt olyan, hoyg a villamoson egy idős úr (nem bácsi, úr volt ízig-vérig) maga elé engedett a leszálláskor:

"Parancsoljon, asszonyom! Ha megengedi, remekül áll önnek ez a szín! Legyen szép napja!", majd továbbment. Így is lehet. Sőt, így kellene igazán :)

2018. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Zavar. Én ilyenkor arról fantáziálok, hogy hogyan nyomnám ki a szemét. Nézze a telefonját.
2018. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ki és hogyan néz meg
2018. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Hatos, de jó olvasni, hogy vannak még ilyen emberek!
2018. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!