Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves korig nem ciki,...

Hány éves korig nem ciki, hogy valaki szűz?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és több osztálytársam már büszkélkedik ezzel-azzal. Nem tudom, meddig normális ez. Nem vagyok valami vonzó, nyilván ez is közrejátszik. Ti mióta éltek nemi életet, és mennyi idős kortól normális ez?

2018. okt. 5. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekeknél szokás csak ezzel menőzni, később meg nem valószínű, hogy elzavar egy lány csak ezért, ha egyébként szeret. Én 20 évesen vesztettem el a szüzességemet egy nálam idősebb nővel, és úgy érzem, hogy helyesebb is, hogy nem éretlen fejjel történt meg. Nekem a mai napig vannak olyan huszonéves barátaim, akik még sosem voltak együtt nővel, úgyhogy különösen ritkaságnak sem nevezném, csak a hangos kisebbség miatt gondolod, hogy egyedül vagy.
2018. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Kamuzni mindenki tud überelni zagyvasággal a másikat , a sok dumára nincs bizonyíték akár igaz vagy sem . Szűz meg és nem szűz csaj lehet mert neki van hártyája .
2018. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 csakhogy hártya sem mérvadó hisz nem kell férfi nemiszerv az átszakításhoz. Egy aktívan sportoló pl. lovagló vagy balettozó lánynak magától elszakadhat. A szüzesség elvesztése nem egy egy biológiai fogalom.
2018. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Úgyis azt fogják írni, hogy nincs olyan hogy normális, és soha nem ciki. 11-44 éves korra jellemző szerintem az első szexuális kapcsolat, a túl koraiakhoz hozzáadnak pár évet, a későbbiekből levonnak. 18 évesen mindenki úgy érzi, hogy túl késő mindenhez, vannak akik ilyenkor már csak úgy muszájból is keresnek valakit. Te 16 éves vagy, le fogják majd írni hogy semmiről nem vagy lekésve, ettől majd 2 napig jobban érzed magad. Amúgy tudod milyen kérdés ez? Mintha mondjuk azt kérdezném, hogy szerinted egy idős embernek hány évesen kellene meghalnia. Vagy hogy meddig nem ciki élni. Jönnek ezek a dolgok maguktól, biztos mint a halál. Viszi a vonzókat meg a nem túl vonzókat is.
2018. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, ez nem egy futóverseny. Nincs olyan, hogy ciki.


Tudod, van az a régi vicc, hogy "rabbi, hogyan éljek úgy rendes és erkölcsös életet egyszerre, ha minden haverom őrült szexuális kalandokkal dicsekszik? Erre a rabbi: semmi gond, fiam! Dicsekedj te is ..."

2018. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
10253
2018. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá pontosan meghatározott életkor. Akkor veszítsd el amikor úgy érzed készen állsz rá. Soha ne befolyásoljon ebben az hogy a többiek mit mondanak/gondolnak.


Idővel majd rájösz, hogy a szexuális életedet csak az érintett emberrel tárgyald meg és ne a haverokkal.

2018. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem 24-25év felett, ott valami gond lehet
2018. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem ciki az, ha valaki úgy dönt, hogy nem akarja kipróbálni, vagy nem jön össze.


19/L/szűz, nem vonz a szex egyáltalán.

2018. okt. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
120
2018. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!