Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hibáztam vagy jogos volt?

Hibáztam vagy jogos volt?

Figyelt kérdés
Moziba beültem egyedül, munkahelyen felhúztak így ki akartam kapcsolódni. Egy osztály beült mögém a tanárával/osztályfőnökével. Film kezdete után fél órával kb. elkezdtek kukoricával dobálni, hátrafordultam és gyerekesen egymásra mutattak hogy ő volt. Ránéztem a tanárukra és szóltam hogy jó lenne ha megfegyelmezné őket. Elkezdett bocsánatot kérni erre visszaültem. Mikor másodszorra is elkezdtek dobálni már ráüvöltöttem hogy minek hozza őket moziba ha nincs töke megfegyelmezni őket. Erre kicsit agresszíven kihívtam hogy beszéljük meg négyszemközt. Elkezdett mentegetőzni hogy ő többször is rájuk szólt stb. erre én kértem hogy fizesse ki a jegyemet mivel tönkretették a mozis élményemet és ő a felelős értük, ha gondolja akkor a szüleiken behajthatja a jegy árát hogy ne származzon kára (a helyében én biztos megtenném). Nem akarta de addig erősködtem amíg kifizette. Itt nem a pénzről van szó hanem hogy tanuljanak ebből az esetből. De azért van bennem kétely..kinek mi a véleménye? Oltós válaszok is nyugodtan jöhetnek.
2018. okt. 5. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Jól tetted :) Ha már tanárral vannak,a tanár fegyelmezze őket.Ha nem tudja,ne menjen velük semerre.
2018. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Utálom az ilyen kis férgeket. Tök igazad volt szerintem. Én nem hiszem, hogy ki tudtam volna állni így magamért.
2018. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Jogos.

De ennyi erővel non-stop ordítozhatnál emberekkel.

Hiszen mindig van valaki aki felbaxxa az ember agyát.


Te meg gondolom nem is a kis taknyokra voltál igazán mérges hanem munkában baxott fel valaki.

Csak a tanáron vezetted le a dühödet.

2018. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát sajnálom szegény tanárt igazából. neki milyen napja lehetett.

el kellett vinnie moziba azokat a kis állatokat és utána még a nettó 130-ából is ki kellett dobnia kétezret.

2018. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Majd osztálypénzből kiveszi azt a kétezret és csá:)

2018. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!