Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kapuzárási pánik? Burn Out...

Voyager24 kérdése:

Kapuzárási pánik? Burn Out szindróma? Vagy csak hatalmas lúzer vagyok? Életvezetési tanácsok? Van e élet a halál előtt?

Figyelt kérdés
Egy helyben toporgok,várok valamire, még nem jött el az én időm vagy már el is múlt ? Megint el telt egy év tele kihasználatlan lehetőségekkel és megannyi meg nem élt élmény ... Tavaly meg ígértem hogy minden más lesz. Bátor leszek, kilépek a komfort zónámból, bátrabb és magabiztosabb leszek, sikerre török. Nem így lett. 4 hónap és 30 éves leszek kereken. Eddig mit tettem le az asztalra vagy mit értem el ? A régi álmokat már rég elengedtem mert fel kellett nőni. Gyárban dolgozom, persze jó munkahelyem van, elégedett vagyok vele de ez nem a hivatásom, nem én vagyok benne. Egyszerűen megélhetési kényszer. A macskámmal alszom. Magányos vagyok. Már rég nem ismerkedem. Vannak napok amikor reggel elgondolkodom azon hogy mi értelme van az életemnek azon kívül hogy el megyek dolgozni. Miért nem húzok ki külföldre szerencsét próbálni ? Mert gyáva vagyok. Miért nem ismerkedek ? Mert előbb vagy utóbb mindenki elhagy + már annyira megszoktam azt hogy belém soha senki sem szerelmes hogy el se tudom képzelni milyen az hogy kapcsolatban élek. Nem az a kérdés hogy van e élet a halál után, hanem hogy van e élet a halál előtt ?

2018. okt. 7. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Azt hiszem van párhuzamunk. Én is hasonlót írtam ki ma:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

2018. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia ! Elolvastam a kérdésed. Igen,valóban van párhuzam. Esetleg lenne kedved beszélgetni holnap ? Most indulok éjszakára melózni.
2018. okt. 7. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszem velem is ez lesz 30 évesen..


24F

2018. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!