Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj-e az, hogy az emberek...

Baj-e az, hogy az emberek megtévesztésére használom ezen tulajdonságokat?

Figyelt kérdés
Azért teszem mindezt, hogy előrébb kerüljek az életemben. Tudok szándékosan sírni, hűen nevetni, hihetően szomorú arcot vágni, szerelmes arcot produkálni, és a többi. Azonban mostanában kétségeim támadtak magammal kapcsolatban, hogy egyáltalán jó ember vagyok-e.

2018. okt. 8. 09:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Pszichopata ember vagy.
2018. okt. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a szituációtól függ, de én akkor is azt mondom, hogy az emberek érzéseivel játszadozni, egy undorító dolog, legyen bármiről szó, de fôleg, hogy saját erdekedbol csinálod.
2018. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam még magamra úgy, mint egy psichopatára.

Emlékszem, egyszer egy nőnek elmeséltem, hogy elhunyt édesanyám. Elmondtam, hogy milyen körülmények között halt meg, mennyire szerettem, és miközben meséltem, fokozatosan elkezdtem sírni. Olyan jó sikerült, hogy valamennyi könny is kijött. Persze nem volt igaz a történet, azért csináltam mindezt, mert meg szerettem volna sajnáltatni magam. Sikerült, le is feküdtem a nővel.

2018. okt. 8. 10:11
 4/24 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy mindenki azért dolgozik, fektett bele sok energiát valamibe, hogy annak a későbbiekben legyen eredménye. Ha valaki szìnészkedik, arról egy idő után lehull az álarc. Véleményem szerint jó ember vagy, máskülönben nem lennének kétségeid a viselkedéseddel kapcsolatban.
2018. okt. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Az első rosszul fogalmazott. Ez machiavellizmus. Megtéveszteni másokat azért hogy abból később hasznunk legyen.

A machiavellista magatartás kéz a kézben jár a pszichopatiaval és narcizmussal.

Ezért nevezik ezeket együtt "sötét trió" nak.

2018. okt. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen, ezért sem tartom magam pszichopatának, mert felvetődött bennem a gondolat, hogy talán rossz ember vagyok, kétségem támadt. Szerintem egy pszichopatában nem támad ilyen kétség, vagy egyáltalán bármilyen más.
2018. okt. 8. 10:20
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

#4 JÓ EMBER???


Aki ilyet bekamuzik csak azért hogy megfetessen egy nőt azt legszívesebben én kiherélném.

Amúgy kérdező..értem én hogy előbbrevaló a saját boldogságunk és azt is értem hogy ezzel kitapasztalod a dolgok fortélyát amiből tanulsz, na de azért ez a módszer amit a szex érdekében alkalmaztál az már DURVA. Ugyanis te is érzed valahol hogy ez nem valami erkölcsös.

2018. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ez a machiavellizmus érdekes dolog, utána olvasok.
2018. okt. 8. 10:22
 9/24 A kérdező kommentje:
7-es. Nem vagy te pszichopata? Kiherélni egy férfit?
2018. okt. 8. 10:23
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
Színház és Filmművészeti Egyetemre felvételizz, ott a helyed.
2018. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!