Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csináltok az izzadságsz...

Ti mit csináltok az izzadságszag ellen amikor pulcsiban vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem rendszeresen az van hogy hiába használok dezodort(ha fújós ha kenős már próbáltam) beizzadok a pulcsi alatt kb 5perc alatt amikor buszra szállok mert ott ugye melegebb van de miért van az hogy mások akiken kabát/pulcsi van nem izzadnak alatta?
2018. okt. 9. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Próbálok fürdeni napi5-6 alkalommal. Egész nap pólóban és rövidnadrágban vagyok, itthon meg ha nincs senki akkor boxer, fűtés még nem ment a szezonban. Szóval nagyon irigyellek, hogy te csak pulcsiban izzadsz. Ja, és semmilyen izzadásgátló, dezodor nem használ.
2018. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Alkoholos kezfertotlenito nagyon hatekony..de csak a Brado life mert az nem ragad.

Izzadast nem szunteti meg de a szagot azonnal. En folyton kenem magam, nagyon bevalt.

2018. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 próbáltam már, nekem nem használt
2018. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem akrilpulcsit kell hordani, hanem pamutot/gyapjút.
2018. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Nekem ilyen téren mázlim van, mert nagyon nehezen izzadok meg.

De mikor előre tudom hogy olyan környezetbe megyek hogy mégis akkor szoktam ilyen kenős dezodort venni. Átlátszó kenőcs az egész, szerintem valami gyantás cucc. Nem túl kellemes felkenni, de ahogy igéri hogy megakadályozza az izzadást, úgy be is tartja. Csak kellemetlen mikor izzadnál, de nem megy és hevül fel a tested. Furcsa érzés. De ha olyan ruhát veszek fel amiben kilátszana ha a hónaljam megizzad akkor mindig ezt kenem fel.


De ha nem maga az izzadás zavar akkor a legtöbb dezodor már olyan hogyha izzadás elött fújod fel és nem az izzadásra, akkor nem engedi hogy a baktériumok amik a szagot okozzák megtelepedjenek. Én ha zuhanyzás után befújom magam, és nincsenek szagok.


De mondjuk ilyen szempontból szerencsés vagyok, mert én nem szaglok olyan könnyen.

2018. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rexo. n.a stiftdezodor. Nem leszek tole budos.
2018. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Miss Endzsi ***** válasza:

Próbáld ki ezt végső soron :)

[link]

2018. okt. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó, ebben sok az alumínium. amúgy is a legtöbb dezodorban sok az alumínium, erre figyeljetek oda.
2018. okt. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Miss Endzsi ***** válasza:
Tudom, de ez az egyetlen módja ilyen esetben. És nem kell csak kéthetente egyszer áttörölni.
2018. okt. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!