Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segítség, homofób lettem! Mit...

Segítség, homofób lettem! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem kamu, én mindig nyitott személyiség voltam.Persze bizonyos keretek között.Tény hogy a melegekre mindig is kétkedve néztem,de mivel az én életemben is volt egy olyan pillanat amikor egy jóbarátom iránt többet kezdtem érezni.

Mindazonáltal ezt nem mondtam el neki és aztán ez az érzés el is múlt,és nem is tért vissza.

Viszont ami most megy melegfronton,valahogy olyan hamisnak érzem.


2018. okt. 12. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy homofób vagy?
2018. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát hogy ellenséges vagyok a melegekkel.Csak gondolati szinten, mert eddig eggyel se találkoztam személyesen.
2018. okt. 12. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Pont hogy rengeteg meleggel találkoztál már életed folyamán csak nem tudtad róluk mert nincs rájuk írva, az ha a polgárpukkasztó magamutogató feltűnési viszketegséges köcsögökkel van bajod, az meg szerintem megérthető. Aki az utóbbiakra neheztel azt személyes véleményem szerint nem homofóbnak kellene hívni hanem "köcsögfób"nak ami szerintem sokkal megbocsájthatóbb mintha valaki homofób.
2018. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
ez ellen miért kéne tenni? ha utálod az ilyen aberráltakat az csak is természetes.
2018. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem összemosod a szexualitást a politikával.

A neolibsi többletjogokért folyó harc a Starbucksok mellett, és az ok#d#k Pride-ok sokkal inkább valami vérengző problémás ideológiát jeleznek előre, és semmiképp sem keverhető össze azzal a ténnyel, hogy igazából senkit sem érdekel, hogy ki kivel fekszik le, vagy mit csinál a hálószobában. Szerintem ugyanolyan gáz ha egy egynemű pár nyalakodik egy önkiszolgáló közepén, mint a különböző nemű verziója ennek. Az, hogy melyikük mit csinál otthon, nem érdekel. Lehet nem homofób vagy, hanem szimplán elundorodtál a mai polarizált politika egyik poshadt végletétől, de ennek nem kell befolyásolnia feltétlenül a véleményed a témában.

2018. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
jöttek a betegek,lepontoztak :)
2018. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen,meglehet hogy így van, 2-s.

A feltűnéskeltés tényleg idegesít,és amúgy nincs bajom a melegekkel csak a média egyre inkább bevonja őket.

Minden második sorozatban melegek vannak és elég sok esetben zavaró,akár két nő, akár két férfiről van szó.

2018. okt. 12. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!