Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire másabbak a...

Miért ennyire másabbak a gyerekek külföldön?

Figyelt kérdés
Egy barátomhoz jöttem ki Angliába pár hónapra, és mikor voltunk mekibe, vagy csak szimplán a városban akárhányszor csak voltunk, egyszerűen megannyi idióta gyereket látni, akik elkezdenek az asztal mellet verekedni, ledobják a tálcákat vagy éppen ordibálnak, és ez szinte mindig van, és 11-16 éves gyerekekről beszélünk, haverom aztmondta szokjak hozzá mert itt ilyenek. Le voltam döbbenve, mert konkrétan Magyarban sokszor egy olyan cigányt sem láttam így viselkedni, amit ezek leművelnek. 20F
2018. okt. 13. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is egyre inkább ilyenek lesznek, mert most nagy divat, hogy már rászólni sem szabad a gyerekre, mert sérül a kis lelke.
2018. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Én attól kapok frászt, mikor valaki elmegy/kilátogat külföldre és elkezd rajolni (vagyis szerinte), hogy Magyarban, magyarba. Nincs ilyen ország, hogy magyarban. Szokj le róla, nagyon gáz és lenéző.

És igen, itt ilyenek a kölykök. Tegnap a Sainsbury's-ben voltam, a bejáratnál az automata fotómasinában randalírozott 3 gyerek, ordibáltak, a függönyt tépkedték, a két anyuka meg nyugodtan cseverészett a bevásárlókicsi felett. Egyébként nem az összes ilyen.

2018. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kint már annyira tombol a PC, hogy rászólni a gyerekre is fasizmus. Ennyire egyszerű az egész, de a tapasztalat az, hogy ezeknek a gyerekek később (ha egocentrikusak maradnak is) felépítenek maguknak egy etikai szempontrendszer, amire az itteni büdös cigányok szinte sose képesek
2018. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem minden Ny.Európai országban van így, Ausztriában, Svájcban, a Skandináv országokban ez sokkal visszafogottabban igaz. Lehúztam 3 évet pincérként UK-ban, hát volt néhány érdekes sztori. Az alap az hogy a gyerek a földön kúszik-mászik, hempereg előtted, felmászik a bútorokra, üvölt. A szülők meg le se sz.rják, olyan hogy gyerek nevelés nulla. De meg lehet nézni a spanyol, görög tengerparton mit művelnek az angol fiatalok, mikor kiszabadulnak otthonról. Amit lehet szétqrnak, hőbörögnek, padlóig isszák magukat, mert ugye senki sem szólt rájuk akkor se és most sem.
2018. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Én építkezésen dolgozom és iskola mellett lakom. Konkrétan a fiatal általános iskolások úgy ordibálnak, zenét bömböltetve, dohányozva mint a melóban az utolsó segédmunkások. Pedig fehér prolik kölykei.


Vagy a plázacica anyukák simán mondják a gyereknek a szemétre, hogy "dobd el", belvárosban. Amikor a munkásaink szóltak neki, akkor persze ő volt felháborodva, hogy mi az, hogy "zaklatják".


Vagy másik kedvencem, mikor oda szararatják, hugyoztatják a kutyát mindenhova. Legutóbb vártam ismerősömre, odajön egy férfi és a kutyája a tőlem 50 centire lévő oszlopot kezdi el lehugyozni. Konkrétan elküldtem az anyjába. Mert oké, hugyozik az állat, de ne már a másik pofája előtt.


Mindenkinek fene nagy jogai vannak, a gyereknek, állatnak, lassan már csak a dolgozó embernek nem jut semmi...

2018. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te hol éltél eddig,de itt is mindenhol ez megy. Egyre durvábbak. Bunyóznak, dohányoznak, szexelnek 12 évesen..
2018. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az 5-ösről jutott eszembe, hogy nálunk a játszón, a tereken, (amik régebben jó kis parkok voltak, de ma már elkerülöm messzire) a szülők (itthon, nem Angliában) odapisiltetik, szaratják a gyereket, mert nehogy már meg kelljen szakítani a játszóteres pletykálást addig, amíg felviszi a gyereket a wc-re.

Nyáron strandon mellettünk kezdett el pisilni egy gyerek. Anyukája mondja neki, hogy inkább menj a fákhoz. Én meg szóltam, hogy inkább arra tanítsa, hogy ilyenkor wc-re kéne menni. Na, még ő sértődött meg.

2018. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A jobb neveltetés végett.
2018. okt. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!