Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik embertípus viselkedik...

Melyik embertípus viselkedik így? (elméleti kérdés)

Figyelt kérdés

T csinál egy hülyeséget. Megfenyegeti B, hogy vagy fizet vagy elmondja K-nak, hogy mit csinál.(ez lehet tönkretenné az életét) Erre válaszul T azt mondja oké mond el neki nyugottan, hogy mit csináltam, mindezt pókerarccal.


Tehát valakit elkezd valaki zsarolni, vagy minimum azt várja, hogy meghunyászkodjon előtte akkor az "áldozat" ebbe a játékba nem megy bele, hanem még a zsarolónak mondja, hogy oké nyugodtan mond el.


Szerintetek ez az "áldozat" részéről egy taktika? Vagy nem veszi komolyan a zsarolót? Vagy csak szimplán nem érdekli? De hisz az egész élete romokba dőlne tőle.



Nem vagyok ebben a sztoriban se áldozat,se zsaroló. Pusztán érdekel, hogy mi állhat ennek a hátterében.(láttam már ilyen filmet, meg ismerettségemből is meséltek ilyenről)


2018. okt. 13. 12:49
 1/8 A kérdező kommentje:
*Nyugodtan
2018. okt. 13. 12:49
 2/8 A kérdező kommentje:
*Mit csinált
2018. okt. 13. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:
kifogja ezzel a zsarolo vitorlajabol a szelet. igy mar nem is tudja mivel zsarolni a zsarolo, igy valoszinuleg nem is fogja megtenni, hiszen a kivant hatast ugysem fogja tudnj kivaltani emberunkbol. hiszen mar nem tudja mivel sakkban tartani. ilyenkor a zsarolo fel szokta adni altalaban.
2018. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

*Melyik embertípus viselkedik így?


Az amelyik nem zsarolható.


Te is jobb lennél ha tisztességesebb emberré válnál mint aki vagy, hiába próbálod kívülállónak előadni a kérdésedben magad. Csak a gyáva, szürke, alantas semmitmondó ember teszi azt amit te.


Ideje lenne ha elgondolkodnál azon mit is jelent a becsület és a tisztesség. A zsarolás egyébként büntetendő, és nagyon meglehet rántani valakit ez miatt, akár mennyire is hiszi az illető "ügyesnek" magát.

2018. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
4+És ha a zsarolandó embernek van egy csepp esze, beleröhög a másik képébe, és egy fillért nem fizet.
2018. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha hiszed ha nem kivűlállóként tettem fel a kérdést, de magyarázkodni nem fogok. Csak érdekelt.
2018. okt. 13. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Az viselkedik így, aki vállalja a felelősséget, próbál nem alárendelődni a másiknak, ha tudja, hogy zsarolni akarják.
2018. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ilyet az az ember tesz, aki teljes felelősséget vállal a viselt dolgaiért.


Pl ha lefeküdnék a legjobb cimbimmel és egy harmadik bezsarolna, hogy világgá kürtöli, hogy búzaságon kapott, én erre azt mondom neki, hogy pont leszarom, mert ad1 nem látok akkora kivetnivalót, ha kiderül, biszex vagyok, ad2 a pletykásokat minősíti legjobban az ilyen, nem engem.


De lehet egy jó taktika is, hogy ha nem talál fogást az emberen, akkor lekopik.


De! Nem tartozik a szorosan a táryghoz, de mindig azt mondom mindenkinek, hogy csak olyasmibe menjünk bele, amit azért fel tudunk vállalni, ha netán kiderül. Így nincs félnivalónk. Ez pedig hatalmas szabadságot ad.

2018. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!