Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyanról aki...

Mit gondoltok az olyanról aki himnusz közben nevetgél?

Figyelt kérdés
Két csajról van szó 21 évesek. Elkezdték idétlenül énekelni miközben ment a himnusz majd végig röhögték az egészet. Mit gondoltok az ilyenről? Majd feltették a közösségi oldalra
2018. okt. 13. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem tanították meg őket viselkedni, vagy direkt örülnek annak/fel akarják hívni a figyelmet arra, hogy amikor komolynak kellene lenni, ők direkt nem azok.

Másik lehetőség, hogy minden pillanatban röhögcsélnek, egyszerűen nem tudnak "nem röhögni".

2018. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Feltűnési viszketegség. Elég szánalmas hogy egy első osztályos gyerek végig -bírja állni hallgatni ok 21 évesen szegyenszemre nem
2018. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom hogy valaki ettől "magyarellenes", vagy "hazaáruló" vagy ilyesmi. Szerintem csak simán butácskák szegények. Mentségükre szóljon hogy ezzel sokan így vannak.
2018. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi előadók voltunk, szoval a himnusz alatt ezer ember előtt álltunk.


Alapbol komoly vagyok.


Igy elhatároztam hogy szépen fogom énekelni. De amelyik hangot csak lehetett,valahogy mellé lőttem, olyan fals volt, mint atom. Igy abbahagytam. De megpróbàltam ujbol. Elkezdtem a hangom probálgatni hogy nemigaz hogy nem mellé lövök (énekkarban szolo énekes voltam mellesleg)


Örök emlék marad :D

Szoval én megértem

Ezt ugye végighallgatta a mellettem levő osztálytársam és olyan bárgyun rámnézett hogy mi van velem, mire elkapott minket a röhögőgörcs, de ugye ezer ember előtt nem kéne igy ahogy csak lehetett probáltuk elfolytani amire persze mégjobban ki akart törni.


Aztán végre vége lett és sírva röhögtük szét az agyunkat

2018. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*a színpadon álltunk
2018. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

boldog kedves emberek


Te meg buta vagy, Himnusz, mindig nagy betű.

2018. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy szegények nagyon ostobák.
2018. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Magát a kuncogást megértem, ha tudom adott helyzetben, hogy muszáj lenne komolynak lennem, akkor rendszerint nem szokott összejönni, egyszerűen triggereli nálam a röhögést. Viszont direkt rájátszani, hovatovább megosztani ilyesmit éretlenségre vall.
2018. okt. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Undorító viselkedés.

Ráadásul még dicsekednek is vele, felteszik a közösségi oldalakra...

Szégyen.

2020. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!