Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Huszonéves, alig 50 kilós...

Huszonéves, alig 50 kilós fiúként milyen sporttevékenységet válasszak a kondizást nem számítva?

Figyelt kérdés
Azért nem akarok kondizni, mert korábban már hosszú hónapokon keresztül eredménytelenül és rossz szájízzel szenvedtem. A közösség is minden alkalommal bunkó/lenéző volt (pedig több helyre jártam) és csak nyűgnek éreztem az egészet. Azon gondolkoztam, létezik-e olyan sportág (lehetőleg csapat), ahova tudnék csatlakozni és ilyen alkattal is érvényesülni tudnék hobbi szinten. Ugyanis barátaim sincsenek, így ezt a célt is szeretném ha szolgálná a sporttevékenységem. De ilyen alkattal sztem mindenhol kinéznének, ahol sportoló fiatalok vannak.

2018. okt. 13. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
A sakkozás nem érdekel?
2018. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1: Természetesen aktív fizikai sporttevékenységre gondoltam. Úgy látszik normális, őszinte válaszokat itt sem fogok kapni. Mellesleg nem kell annyira lenézned és megvetned engem, mert fittség és egészség tekintetében még így is jobban állok, mint néhány +100 kilós "macis pasi".
2018. okt. 13. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Túra, bringázás, úszás. Sok ilyen önsuerveződő kirándulócsoport létezik ahol kedvesek, nem lenézőek.
2018. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Foci.

Az alacsony és vézna emberek, gyorsak, mert alacsonyan van a súlypontjúk és könnyűek, mint a Messi.

2018. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4: Erre én is gondoltam, csak a foci tipikusan olyan sport, amivel 25 évesen már elkéstem és - akár hobbi szinten is - bőven kilógnék a sorból, ha csatlakoznék egy sportszervezethez. 14 éves koromig nagyon hobbiszinten játszottam, de azóta semmit. Ráadásul a lúdtalpam, gerincferdülésem miatt már nem is tudnék normálisan passzolni/lőni/futni. És a mozgáskoordinációm sem a régi, hiszen kimaradt kb 10 év az életemből sport nélkül és ezalatt rég kialakult a csontozatom/testem.
2018. okt. 13. 18:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Falmászást.
2018. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Futás, túrázás, terepfutás, kerékpározás. Ezek mind olyan dolgok, amihez sokkal előnyösebb a vékony, de szikár alkat.


Én túlsúlyosként túrázni szeretek. Kisebb teljesítmény túrákat 20-30 km-eseket simán teljesítek, 45-50 km-en is inkább csak a lábam töri fel a cipő.


Első alkalommal már 1-2 km után meg voltam halva. Most meg van, hogy végig tempózok egy 20-ast. Nem futva, rohanva, de a gyorsabb emberekkel felvéve a tempót.

2018. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Street workout, úszás, futás
2018. okt. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A falmászás (úszás mellett) az a sport, amit gerincferdülésre javasolni szoktak. Az alkatod is kiváló hozzá, és baromi szép szálkás izmokat fejleszt.
2018. okt. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!