Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szokjam meg a füldugót?

Hogyan szokjam meg a füldugót?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, kollégiumban lakom jelenleg az egyetem mellett. 3-an vagyunk szobatársak. Sajnos az egyik szobatársam horkol. De nem olyan kicsit, vagy nem úgy, hogy az eltűrhető kegyen, hanem nagyon hangosan. Amíg nem szereztem be füldugót, addig éjszaka nem is tudtam elalduni, sokszor ki kellett vinnem a matracot a folyosóra, mert nem tudtam aludni, már csengett a fülem a horkolástól. Most hogy van füldugóm, el tudok aludni, mert már tűrhetőbb egy kicsit, de még mindig nagyon hangos. És ha elalszom füldugóval, sajnos nem sokáig van bent a fülemben, mert álmomban a éjszaka közepén valahogy kiveszem, gondolom mert kényelmetlen, és ilyenkor még alszom, de a nagyobb "robbanásokra" már felkelek. Néha úgy el tudom álmomban dobni magamtól a füldugót, hogy nekiállok az éjszaka keresni, mert nem találom, hova tűnt, néha fel is ébresztem vele a többieket, mert fel kell kapcsolni a lámpát miatta xd Aztán ha megtalálom valahol a szobában, akkor visszafekszem vele, ha pedig nem akkor kiviszem megint a matracot. Általában megtalálom valahol az ágy környékén vagy a földön a közelemben, de reggelre megint kiesik/kidobom és fájós füllel kelek minden reggel, úgy hogy estig tud fájni (fogalmam nincs hogy mitől fáj) Szóval tudtok valamit, amivel meg lehet szokni a füldugót?

2018. okt. 13. 17:45
 1/5 nemaRendőrség ***** válasza:

Idő

Én már több éve fülldugóval alszok.

Egyébként kérj másik szobát, én már megfojtottam volna

2018. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó nyílván időbe tellik, de valahogy csak lehet gyorsítani rajta :D Nem akarok másik szobát kérni mert nagyon kedves srác és nagyon jó emberek a szobatársaim, csak aludni nem hagynak, mert a másik is amúgy hajnlai 3-4-ig wowozik és sokszor ha idegeskedik a játékon, akkor ő is ordibál éjszaka :D
2018. okt. 13. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj másik márkát ami esetleg keskenyebb. Az is le tud szigetelni kb minden hangot ha tövig benn van.
2018. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nemaRendőrség ***** válasza:
Felőlem lehetne 3 nimfomániás is, az alvast szent dolog. Súlyos egészségügyi kockázatai vannak ha rosszul és keveset alszol
2018. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi eszed van akkor szenvedj ><

Vagy szokj hozzá.


25N

2018. okt. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!