Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan nagy dolog, hogy...

Miért olyan nagy dolog, hogy nem facebookon és instagrammon élem az életemet?

Figyelt kérdés
Állandóan beszólogatnak a rokonaim, már az egyik azt is mondta anyának antiszociális, depressziós vagyok kezeltessen. Anya lerendezte őt, de így is zavar
2018. okt. 13. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Otthon nem sztárolnak eléggé és idejössz a gyakorira elismerésért?


Akkor ügyes vagy, megérdemelsz egy kockacukrot!


Egyébként fogalmam sincs, hogy antiszociális és depressziós vagy-e, de ha igen, akkor ahhoz nem sok köze van annak, hogy használsz-e facebookot és instagrammot.

2018. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj, engedd már el. Tudod, hogy nekem is hányszor beszóltak már ezért? Kit érdekel? Nem ott zajlik az élet, csak sokan ott élik ki magukat, mert képtelenek normális, kielégítő kapcsolatokat kialakítani a valóságban, ezért kiposztolnak magukról mindenféle hülye képet és várják a rengeteg "De szép vagy!" hozzászólást, hogy enyhüljön az egyedüllét okozta frusztráció.
2018. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazad van , én is igy vagyok.

A társaságban ha elkezdenek beszélgetni én is olyan vagyok mint a sült hal.

Hozzá se tudok szólni ezekhez a magasröptű eszme futtatásokhoz, ami a facéval kapcsolatos.

2018. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 he84 ***** válasza:
Aki azért beszól neked, mert nem vagy fent Facebook-on és Instagrammon, azzal valami nem stimmel, már bocsi. Nem ettől függ egy ember élete és nem annyira fontos mindenki számára. Ez majdnem olyan, mintha azért szólnának le, hogy miért nem játszol ezzel-azzal, vagy miért nem olvasol cikkeket, meg ilyesmik. Mintha bele akarnának szólni, hogy mit csinálsz, ami nem helyes, főleg hogy ezzel nem ártasz senkinek, ők viszont ártanak ezzel neked. Én például Instagrammon egyáltalán nem vagyok fent, csak hallottam róla, ám Facebook-on évek óta regizve vagyok egyéb okokból, de ritkán vagyok ott és nem is túl sokáig egyszerre. Bár szerencsére engem még nem szóltak le ilyenekért.
2018. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 he84 ***** válasza:
És ne foglalkozz olyanokkal, akik ilyenekért beszólnak, bántanak. Egyszerűen ne vedd figyelembe őket, ha nincs közönség, nincs elpadás se.
2018. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 he84 ***** válasza:
Elírtam, az "előadás se" akart lenni.
2018. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És miből gondolod, hogy Csak Azért néznek depressziósnak, mert nem facebook-ozol eleget?

Vagy ha régen sokat posztoltál, most meg semmit, akkor nyilván az lehetett feltűnő

2018. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!