Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek bunkóság vagy sem...

Szerintetek bunkóság vagy sem amit csinált?

Figyelt kérdés

Van valaki akivel azt hittem fontosak vagyunk egymásnak, de kiderült hogy csak délibábot kergettem. Születésnapomkor még csak annyit sem mondott nekem az illető hogy fogd meg a ... Előtte én gondosan készültem mindig az ő ilyen eseményeire. Én semmit sem kaptam ebből vissza. Pontosan tudta hogy szülinapom volt sőt ott előtte köszöntöttek fel páran ráadásul és mégsem nyögött ki semmit. Mintha semmi sem lett volna úgy csinált. Ez nekem borzasztóan rosszul esett. Nagyon magamba fordultam tőle pár napig.... Ez nettó bunkóság. Egy ideje teljesen megváltoztam vele szemben, én sem tekintek már rá úgy mintha fontos lenne nekem. Teljesen eltoltam magamtól mert mit pedálozzak annyira olyan embernél akit nem érdeklek nem néz semmibe. Látom rajta hogy ez rosszul esik neki és meg van durcásodva. Csak azt nem értem hogy MIRE FEL? De tényleg?

Miért pukkadozik ő?

Ti értitek?

Ő bántott meg engem nem én őt


2018. okt. 13. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te is megbántottad, csak nem is tudsz róla. És talán ő sem tudja, hogy téged ezzel ennyire megbántott. Lehet, hogy ő máshogy szereti/tudja kifejezni a szeretetét, nem ajándékokkal.

[link]

2018. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem.ajándékot várok....

Nekem elég a szó is. És ez így nem igaz hogy ő máshogy fejezi ki. Másokat körbeajnároz és felköszönti nekem meg tényleg semmit sem büfögött oda

2018. okt. 13. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer ülj le vele beszélgetni erről.
2018. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondolod hogy van értelme beszélni arról ha tudod hogy nem jelentesz semmit a másiknak?
2018. okt. 13. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasonló szituációkra nekem folyamatosan azt mondják, hogy ha adok, azt önzetlenül tegyem, ne legyenek semmiféle elvárásaim az emberek felé. Az se, hogy figyeljen rám, vagy szóban mondjon valamit, tegye meg, amit én is segítettem (vagy csak minimálisan segítsem vissza).

Szóval nekem nagyon azt mondják, hogy az emberek menekülnek az olyan kapcsolatból, amikor azt érzik, hogy a másik ad valamit, de utána vár is valamit cserébe vissza - akár szóbeli gesztust is, szóval nem teljesen önzetlenül adja.

2018. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, van értelme beszélni. Lehet, hogy egyszerűen megbeszélhető dolog van mögötte, egy sértődés, amit szerinte te okoztál neki, vagy egy félreértés.

Ha valaki fontos, akkor ennyit megérdemel a kapcsolat. Ezt követően viszont nyugodt lélekkel ki lehet lépni belőle.

2018. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!