Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek én vagyok gyerekes...

Szerintetek én vagyok gyerekes vagy jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Nos én jóba vagyok a szüleimmel és szeretem őket. 20 éves fiú vagyok.

De eléggé feltud bszni egy dolog, ami lehet hogy gyerekes, de leírom.


Szoktam nekik filmeket letölteni és sorozatokat. Azért hogy hagy szórakozzanak, lássanak jókat ők is ne csak a tv-t. Ők is örülnek neki mert unják a TV műsort, meg a reklámokat. És van hogy az én személyes kedvenceimet letöltöm nekik pendrivera hogy hagy nézzék, mert én tudom hogy azok nagyon jók.


De ami nem tetszik hogy játsszák a nagy kritikust. Ha valami éppen bejön nekik azt mondják hogy nem rossz meg elmegy. Vagy hogy a reklámtól jobb. De ha egy adott rész, jelenetben hiba van vagy nincs cselekmény az már rögtön szar és unalmas.

Szóval ha jó valami akkor azt azért nem dícsérik, max ha megkérdem de akkor is csak annyi hogy "nem rossz"

De ha nem jön be nekik akkor azért tudják mondani hogy szar meg unalmas.

A másik meg hogy közben beszélgetnek, meg kimegy és kihagy 5 perceket. Oké, csak aztán ha nem érti akkor megint a film szar.

Ráadásul rosszul érint mert sokszor a kedvenceim.

Pár sorozat példa.:


Walking Dead

Elit alakulat


Ezekből pár részt néztek, és leszarozták őket.


Ezeket nézték végig:


Trónok harca

Vikingek

Banshee

Spartacus

Breaking Bad

24

Sons of Anarchy


Ezeknél is sok résznél mondták hogy béna, meg magát az egész sorozatot annyira méltatták hogy "elmegy", "nem nagy szám, de reklámtól jobb".

Azért bazzeg ezek már durvák!

Nézzetek már utánuk ezeknek a sorozatoknak milyen értékelése van! Nekem is a kedvenceim, meg alapból ezek szinte a legjobbak, lehezom nekik hogy lássanak ilyeneket is, erre ilyet mondanak ? Bezzeg a Mi kis falunk, meg a Columbo már jó és izgi, közben negyed olyan jó meg izgalmasak nincsennek mint ezek.

Ott tartok hogy most már csak számomra közömbös filmeket töltök le és kész, mert több kedvencemet ne szarozzák le.


2018. okt. 13. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit fogalakozol ezzel?!

Az o izlesuk, es az o dolguk, h kimennek e film kozben...


Rendes toled, hogy toltesz le nekik filmeket/sorozatokat, igy tovabb, de ha nem vagy kivancsi a velemenyukre, ne kerdezd oket, h milyen volt.

Nem mindenkinek johet be a walking dead es az elit alakulat, mi ezzel a baj, nem vagyunk egyformak es ez igy van jol! ;)

2018. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
masban is ennyire keitikusak, vagy csak a filmekben? mert ha csak a filmekben akkor valoszinuleg nekik ez mar tul masmilyen, az en szuleim se tudtak mit szolni a wwlking deadhoz, ellenben az o korukban nepszeru filmeket mai napig nezik, en meg azon unatkozok. ha meg mindent keitizalnak akkor meg teljesen kar magadra venni a dolgokat, csak a kedvedet veszik el. tolts le valamit amit ok kernek, aztan hagy nezzek.
2018. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De nem értitek. Egyikre se mondták hogy jó, vagy ez tetszett. Ha jó volt akkor csak szimplán megnézték de ha hiba volt benne azt rögtön mondták.
2018. okt. 13. 23:16
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim detto ugyanezek...

Apám pl. szeret ilyen csillagászattal kapcsolatos dokumentumfilmeket nézni, meg van pár sci-fi is, amiket szeret, szóval letöltöttem neki az Interstellar-t tavaly, hogy biztos nagyon tetszeni fog neki. Végül egy délután mondta, hogy kapcsoljam be neki, majd úgy 10 perc múlva már aludt is...Aztán a film vége előtt 20 perccel felkelt és mikor vége lett, elkezdte ócsárolni, hogy ez egy szar, meg se füle, se farka nem volt...Talán ha nem aludta volna végig az egészet, értette volna, miről van benne szó...

Meg én is meg akartam velük nézetni a Breaking Bad-et, persze ők is császkáltak közben meg beszélgettek meg ilyesmi, aztán kb. az első 10 perc után közölték anyámmal, hogy ez unalmas, kapcsoljam ki. Bezzeg az Elif meg az Éjjel-Nappal Budapest olyan érdekes, hogy hozzájuk se lehet szólni, mikor azokat nézik, mert jajj, még véletlenül nem hallják, ahogy Elif sír, mert már 800-adjára rabolják el az életképtelen anyjától..

Én már semmit nem töltögetek le nekik egy ideje, mert unom, hogy az ilyen igénytelen, gagyi sorozatokat/filmeket istenítik, a normálisakat meg leszólják, csak mert a Retek klub nem sugározza őket.

20l

2018. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%

Tény, hogy elég gyerekes vagy. Hiszen 20 éves fiú létedre úgy picsogsz itt mint egy óvodás kislány.


Tudomásul kell venni, hogy nem mindenkinek ugyanaz tetszik. Nem mindenkit érdekelnek a manapság "trendi" sorozatok, a nagy csavarok, a nagy látvány. Nem mindenki csak az értékelést nézi. Vannak akiknek egyszerűen a Mi kis falunk és hasonló egyszerű sorozatokra, filmekre van igénye, meg arra amit az RTL és TV2 lead.


Én például vagy 25 évesen kattantam rá a Columbo sorozatra. Szerintem zseniális. Nem mellesleg ájemdíbí 8.2

2018. okt. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem nagymamám volt hasonló.


Mindig ment a panaszkodás, hogy nincs semmi a tv-ben azon a 200 csatornán amire elő van fizetve. Mert hogy az új sorozatok unalmasak, rosszak. A régieket meg 10-szer látta. ÉS ez megy 25+ éve mióta az eszemet tudom.

2018. okt. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Engem se érdekel amiket felsoroltál,ne haragudj.Semmi fantasztikusat nem látok benne.Lehet neked menő,de én pl. 35évesen teljesen más filmeket töltök le vegyesen.Megnézem az újakat,de a régebbieket is ha úgy adódik,nem mindig évszám alapján választok.Amiket szeretek azok drámák,aztán megtörtént események alapján kreált filmek,sci-fi néha,misztikus,életrajzi,katasztrófa,néha horror,animációs mese.Romantikus,háborús,vígjáték,sorozatok,krimi,bűnügyi/detektíves nálam abszolút kilőve.Ha már letöltesz valakinek valamit,az ő igényeit kell számba venni,nem a tiédet.Anno mikor zenéket töltöttem le anyámnak,hiába akartam ráerőltetni az én ízlésem,ő azt akarta,amit én nem szeretek,de egyértelmű hogy akkor azt töltöttem le neki,annak örült.Ez ugyanolyan mikor meg akartam valakinek mutatni egy filmet,mert nekem nagyon bejött,hát a másiknak meg pont nem.Most egy picit elgondolkodtam mit töltenék le a te szüleidnek: magyar filmeket (régebbieket,újabbakat,amik klasszikusnak számítanak),Jane Austen könyvei alapján készült filmeket(Büszkeség és balítélet,stb.),Életrevalók,Louis De Funes összes filmjét,zseni volt az a pali,aztán francia filmeket mindenképp,némelyik elég meghökkentő tud lenni,életközeli,semmi amerikai maszlag.Elfújta a szél,és hasonló régi ismert filmek.Én ezen a vonalon mozognék,meg annyira szeretik az ilyen hülyeségeket mint az Éjjel-nappal tököm,megkeresném a Való világ/Big brother részeket,meg mindent amiben Alekosz szerepelt például :) Aztán előbányásznám még a Mónika showt is :D
2018. okt. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Breaking Bad az mi ? :)

2018. okt. 14. 00:04
 9/16 A kérdező kommentje:
Pont az a lényeg hogy amiket felsoroltam azok az összes különböző műfajt képviselik.
2018. okt. 14. 00:05
 10/16 A kérdező kommentje:
azért köszi.
2018. okt. 14. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!