Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Végleg kezdek behülyülni?

Végleg kezdek behülyülni?

Figyelt kérdés
Egyik percben iszonyatosan boldog vagyok és pozitív , míg az egyik pillanatról a másikra megakarok halni. Annyira sikerül magamba esnem , hogy csak később jövök rá ,hogy a semmi miatt akarok a halálba futni. Mindig mikor megyek az utcán folyamatosan hátra nézek , sokszor érzem hogy követnek vagy hangokat hallok. Úgy érzem behülyültem 😭. Környezetemben is többen mondják , hogy állítsak a hangulatingadozásaimon , de nem birok. Mindig mindenkit magam ellenségének érzek. Leggyakrabban közösségben bepörgök , és csak amikor egyedül leszek és elgondolkodom akkor jövök rá mennyi hülyeséget csináltam. Amikor nemsikerül valamit elérnem amit a fejemben összeraktam , hirtelen dühkitöréseim lesznek , nem birok leállni csak ordítani és szétcseszni a környezetem. Már többször megpróbáltam de nembirok megváltozni 😭😭😭 Sokszor már annyira úgy érzem hogy figyelnek , néznek stb hogy az összes kamerát lefedem a lakásba pl. A telefonon ...

2018. okt. 14. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól teszed.
2018. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
A pszichiátriára érdemes lenne besétálnod.
2018. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A boldogsághoz a mankókat belül kell megtalálnod, mert sajnos a környezetedre nem tudsz támaszkodni.
2018. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvass verset, József Attila.


És te is írj verset.


Ne hallgass szenny zenét, tibeti hantál kongást hallgas, és ternészeti zajt, pl erdő, eső, zivatar, vihar...ilyenek.


kerüld a magyar zenét, kiváltkép, amit a radió nyomat.


És olvasd el a Karnevál című könyvet, Hamvas Béla írta. Alkímia, hogAn alakíthatod át a haragot türelemmé, együttézéssé .


Egy macskát szerezz be, hallgasd a dorombolását.


alkoholt, drogot, kerüld. Több időt tölti természetben. Naponta kocogj 15-30 percet.



(Tudom xarsz bele amit írtam, nem fogod csinálni)

2018. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Karnevált ne tessék kihagyni. Nehéz lesz olvasni olyan állapotokban, mint amiben vagy.

De muszáj erőt venned magadon.

2018. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen hangulati ingadozásaim. De én Aspergeres vagyok.
2018. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!