Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak az elkeseredetts...

Mit csináljak az elkeseredettség mellett az ilyen emberekkel, akik megjátsszák magukat?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van már, hogy folyamatosan ez történik. Egy új "keresztény" közösségbe kerültem, ahol elvileg ugye másnak kellene lenni, eleinte szimpatikus is volt az emberek nagy része, de lassan mindenhol kibújik a szög a zsákból. Ugyanúgy megy a pletykálkodás, még talán jobban is mint máshol, mindenki többnek akar mutatkozni mint ami valójában. Igaz hogy én nem sokat mutatok magamból, de pontosan ezért, mert beigazolódott amitől féltem. Ezek után nem is fogok megnyílni az ilyen emberek előtt, maradok olyan zárkózott amilyen voltam, és ezt köszönhetik a csodálatos közösségi szellemüknek. Én soha nem próbálom magamat eladni, mondogatni a tuningtörténeteimet és beállítani magamat ilyen szent életűnek, nem látom értlemét a nagyzolásnak.
2018. okt. 14. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Tudod mibezzel a baj? Hagy tegyek fel egy kérdés mielőtt válaszolnék... Ha józsinak van 2 almája bélának 4 árpinak 6 nekem mennyi van? Az emberek azt mondják 99 százalékban hogy 8 almám van holott nem mondta nekik senki hogy szorozzák meg de ők osztottak már szoroztak is és ők tudják és tudod mi még a vicc ebbe? Hogy nem attól függ hogy mennyi almám van hogy nekik mennyi van elvesznek a részletekbe ítélkeznek nem látják át a dolgokat nem akarnak téged megérteni csak a maguk igaza a fontos tiszteletem azon egy százaléké akik nem ilyenek a többire nem haragszom csak kerülöm ők ilyenek
2018. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
A nézőpontjuk csupán vélemény de az igazság az tény és való
2018. okt. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell ahhoz keresztény közösség, hogy gyakorold a vallásodat. Sose mennék ilyen helyekre. Múltkor is becsöngetett egy Jehova tanúja, mondtam neki, hogy nekem nem kell elmennem sehová, ahhoz, hogy higgyek.
2018. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
"Minden, amit hallunk, vélemény, nem tény, és minden, amit látunk, nézőpont, nem a valóság." - Marcus Aurelius
2018. okt. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Mi ezen olyan meglepő azon, hogy egy keresztény közösségben csak ostoba emberek vannak?
2018. okt. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel kérdező.. mindig megy az áskálódás, a pletyi.. négyszemközt meg megy a jópofizás. Meg mindenki mindig olyan okos meg mindenhez IS értenek :D Ne foglalkozz velük. Én se foglalkozom az ilyenekkel..
2018. okt. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Amióta a világ a világ az emberek ilyenek voltak mindenhol! És ez nem is fog megváltozni.
2018. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
18-24 a korosztály. Elég szar így élni, hogy folyton arra kell figyelni hogy kinek mit mond az ember, ami arra vezet hogy többnyire megtartok magamnak mindent. Legalább egy ember lenne akiben tejesen megbízhatnék. Van egy barátom, benne megbízok, csak ő külföldön tanul és gimi vége óta nagyon ritkán találkozunk sajnos, de bármikor folytatni tudjuk a beszélgetést és tudom, hogy neki nem érdeke hogy kibeszéljen engem másoknak.
2018. okt. 15. 12:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert én is hasonlót tapasztaltam nemrég. Elsőre segítőkész, vallásos személy, aki mindenkit elfogad, mindenkinek segít. Azonban megy tőle a migránsozás, a másik kibeszélése, mint valami központi rádió, így az alaphangulat fenntartása egy közösségben.

A legegyszerűbb az lenne az ilyenekkel, ha szembesítik a "gondolkodásával".

2018. okt. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!