Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a szándéka?

Mi lehet a szándéka?

Figyelt kérdés

Kedves olvasó! Vonattal járok iskolába és van egy lány aki minden reggel ugyan oda száll föl ahol én vagyok és mellém áll és néz. De nagyon frusztráló érzés kerülget mert nagyon nagy szemei vannak és mindig néz.Biztosan jól láthat. Valami rosszra készül? Vagy egyszerűen csak szellemileg lehet sérült? Egész úton néz. Köszönöm , hogy végigolvastad és várom a válaszaitokat!


17/F


2018. okt. 15. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Te óvodás vagy, vagy gyagyás, vagy beletartozol az egyre nagyobb szociális nehézségekkel és szociofóbiával küzdködők közé?
2018. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem eltúlzod de ha zavar szállj másik kocsiba ha meg termes a kocsi akkor ülj mindig máshova valami nehezen látható helyre. Mondjuk ezt nem tudom elképzelni hogy hogy néz ki ez az egész? felszáll és addig járkál a vonaton amíg meg nem talál? megkeres vagy mi? XD
2018. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!