Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti visszaszolgáltatnátok a...

Ti visszaszolgáltatnátok a pénzt a tulajnak?

Figyelt kérdés

Például 10 ezer forintot, akár ha az utcán pénztárcában találjátok, vagy valahogyan ti kaptok tőle többet és ő nem veszi észre.

Tehát biztosra tudjatok, hogy kié, visszaadnátok neki a pénzt?



2018. okt. 15. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha észreveszem, hogy többet adott vissza, akkor igen. Általában nem nézem meg mennyi aprót kapok vissza. A pénztárcát pedig ha ismerősé, személyesen adnám vissza, és még örülnék is, hogy segítettem neki. Ha nem ismerősé, akkor bevinném a rendőrségre. Ha csak egy random tízest találtam az utcán, nem láttam ki ejtette el, nincs hozzá pénztárca, akkor azt megtartanám. (:
2018. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. De önző okból, nagyon jó látni az arcán, hogy aznap te adtad vissza a jó emberekbe vetett hitét.
2018. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vissza. Nincs ebben semmi jó tett, teljesen természetes. Ha látod ki hagyta el és úgy teszed el az lopás.
2018. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Ha mindenki lop s csal, és nálam jó helye lenne a pénznek, feleslegesnek tartom visszaadni.
2018. okt. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!