Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen az oldalon vannak gyengéb...

Ezen az oldalon vannak gyengébb, nem annyira életrevaló emberek?

Figyelt kérdés

Akik 18-19 évesen nem tudják felmérni a munkaerőpiacot, annak mozgásait és saját képességeiket, ezért büfészakra mennek.

Akiknek fárasztó napi 9 óra munka után tanulni, panaszkodnak és esetleg ott is hagyják.

Akiknek nem megy együtt a munka, sport, tanulás, pláne mindez család mellett.

Akik nem tudnak vagy nem akarnak kitörni.

Akik 27 évesen se tudják, mi érdekli őket, mik akarnak lenni, a munkaerő-piacot meg pláne képtelenek felmérni.

Akiknek nem jó a nyelvérzékük és nem is érdekli őket a nyelvek.

Akik nem sportolnak és állítják, hogy egyik reálisan elérhető sport se bírna a hobbijukká válni.

Akik panaszkodnak, összetörnek, ha elestek, ha meghal valakijük, ha nem tudnak kitörni - ilyenkor bizony akár hónapokra összetörnek (főleg a gyász miatt, de akár az életben más dolgok miatt is).

Akik már nem reménykednek, ha az ő életük is egy rakás sz, ahogy mindenki másé is a környezetükben.

Akik igen, "más emberek dolgával törődnek" és panaszkodnak, ha teszem azt egy nagyon közeli rokon miatt aggódnak vagy egy munkatársukra idegesek, aki kiállhatatlan, de egész egyszerűen nem lehet "eltávolítani" őt....


Stb.



Ennek csak egy része vagyok én, más része ismerősi köröm, vagy itt random kérdezők, akik ekézést kaptak.


2018. okt. 15. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Persze, a nagy részük ilyen :D

A többi próbál nekik tanácsot adni :)

2018. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Annyi bántást kapunk és minden válaszoló "tökéletes".

Mások kérdései alatt is, tehát nem érzem azt, hogy csak én járok így.

2018. okt. 15. 19:04
 3/14 anonim ***** válasza:

Itt nincs tökéletes kérdés vagy válasz. Mindenki kap. Nekem is jött már teljesen ártatlan, nem provokatív kérdésre olyan durva válasz, nem is egy, nem is egyszer. De ugyanúgy válaszolóként is kaptam durva reakciókat a többi válaszolótól és a kérdezőtől is, szintén akkor, amikor teljesen normális, korrekt választ adtam.

Fura módon, ha valami totál hülyeséget írsz, akkor nem csesztetnek.

De én sokszor jártam úgy, hogy amikor igazán segíteni akartam, nem poénkodni, nem csak az unalmat elütni, akkor kaptam a legdurvább beszólásokat.

Ilyen ez a hely :)

2018. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.
2018. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Harmincasként én is ilyen vagyok sajnos. Eléggé fáj. :-(

Sokmindent nem tudok elfogadni ami van és változtatni se tudok rajta. :-(

Nagyon-nagyon régóta komoly alvási problémám van, hiába voltam orvosnál, nem segít semmi, erőm sincs semmihez igazán az örökös kialvatlanság miatt.

2018. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sok kérdés lesz még?

Tudom, 27 év, 1 millió tanfolyamra, munka után angol és programozás, 6 óra alvás.

Egyébként díjazom a kérdést, lehet így találsz barátokat és ezentúl egymással beszèltek majd. :)

2018. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én teljesen életképtelen vagyok. És nem tudok ez ellen mit tenni.
2018. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én azt se tudom minek élek.Semmi se érdekel,érzéseim sincsenek.
2018. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
62 % be is mutatta, mire gondolok. :D
2018. okt. 15. 19:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja pl. itt vagyok én is. De azért nem csak a karriereddel tudsz érvényesülni, attól hogy nem tudsz a társadalomba beilleszkedni még nem feltétlenül vagy egy rakás szerencsétlenség. Ne mások véleménye alapján ítéld meg magad.
2018. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!