Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A körzeti doki beszólt, hogy...

A körzeti doki beszólt, hogy magán útra mentem, ez rosszul esett?

Figyelt kérdés
Beutalt sztk-ba, elmentem inkább egy magánklinikára, a munkahelyem támogatja. Ez az én személyes tapasztalatom csak, de engem már államin többször kezeltek félre, olyannyira, hogy műtét lett a vége, nem bízom bennük. Volt, hogy meg sem akartak vizsgálni. Ez nem az állami alkalmazottak ellen irányul, csak az én rossz tapasztalataimra.Magán úton mindenki kedves és segítőkész, eddig nem volt panasz,nyilván legyenek is, ennyi pénzért. Az egészségem nekem meg megér 30 ezret. De a doki beszólt a múltkor, hogy majd ő legközelebb megmondja, hogy hova kell menni, ami nem ilyen drága és hogy felesleges költeni, meg hogy ezt most milyen apropóból csináltam. Szerintem semmi közük hozzá, amíg a leleteket leteszem nekik az asztalra. Eléggé megbántott, pedig már többször volt velem bunkó, meg másoktól is ezt hallom, hogy oda üt, ahol a legjobban fáj. Ki kellett írnom magamból, mert teljesen le voltam taglózva, hogy leb*sz.

2018. okt. 16. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Megint egy magát Istennek képzelő idióta orvos.

Azt nem értem, miért nincs senki soha, aki visszaszólna az ilyen türhő parasztoknak. Tudom, hirtelen leblokkol az ember ilyenkor, meg köpni-nyelni nem tud, de ha tudod, hogy ilyen, legközelebb számíts rá és szólj vissza. Sajnos a legtöbben csak abból értenek, ha ugyanolyan hangnemben válaszolnak neki.

De orvosváltáson is elgondolkodnék a helyedben.

2018. okt. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Ne nagy dolgokra gondolj, pl. lehet, hogy most elég lett volna annyit mondanod tök higgadtan, miután a zsebedben kezdett turkalni, hogy "Azért járok magánorvoshoz, mert megtehetem."

Vagy: "Maga az orvos

2018. okt. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
"Maga az orvosom, nem a pénzügyi tanácsadóm. Foglalkozzon azzal, amiért idejöttem."
2018. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, csak sokszor inkább hallgatok, elég türelmes vagyok és csak akkor szólok vissza, ha már nagyon sok van az adott ember számláján.De neki már gyűlik.
2018. okt. 16. 08:44
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem kell ezzel foglalkozni. Köze nincs hozzá, pláne, hogy ő is tudja mi a helyzet. Csak ugye ez a keveredés nem éppen a legjobb. Elmész ugye egy magándokihoz, ő ad egy szakvéleményt és utána visszaviszed az állami orvosodhoz. Ennek nincs sok értelme, max annyi, hogy nincs várólista, nincs várakozás, és kedvesebbek, bár erre is van ellenpélda.
2018. okt. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!