Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyedül vagyok azzal, hogy...

Egyedül vagyok azzal, hogy sok embert az aurámban érzek az utcán vagy Ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ezen változtassak e vagy ilyennek fogadjam el magam.


Például


1. megy mögöttem két egymással beszélgető ember és egyszerűen a hátam közeopén érzem a szavaikat vagy szimplán valaki egy gyorsasággal megy velem, tehát szinte mellettem megy (és nem is ismerem) és félre kell állnom, hogy lehagyjanak engem és ne legyenek a közelemben

2. dohányzok lent a munkahely udvarán és két centire beáll mellém valaki akit nem is imserek vagy szimplán az utcán állok valahol és beáll mellém valaki (amikor rengeteg szabad hely van nem a közvetlen közelemben) és el kell mennem odébb, mert feszengek a jelenlététől

3. az irodában érzékeny vagyok minden apró neszre (még a tüsszentésre is), és állandóan fülhallgatóban vagyok emiatt

4. gyűlölöm, ha felhívnak telefonon vagy Facebook chat-en rám írnak

5. vannak pillanatok, amikor egyszerűen utálom, ha élőben hozzám szólnak (amikor merengek éppen)

6. amikor valaki már napi rendszerességgel kérdezi meg ugyanazt a szimpla és nem létszükséges dolgot igazából nem is azért, mert a választ nem ismeri, hanem, hogy ezzel indítson egy társalgást


és még sorolhatnám


Tudom, hogy egy idegzsák vagyok, de ez valami, amitől nem érdemes megválnom, elvégre belém van kódolva? Illetve egyedül vagyok vele?



2018. okt. 16. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
nem lehet hogy nagyon unatkozol?
2018. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
gondoltam erre is, de ezek nem (csak) a magányos perceimben jön elő, amikor épp nem akad semmi tennivalóm. Kaptál egy zöld pacsit a válaszodért és itt küldök egy szívecskét; <3
2018. okt. 16. 13:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Valahol megértelek Kérdező,bennem is van abból amit leírtál magadról.

Nem ilyen drasztikusan,de van. Szeretem,ha mindenki békén hagy és nyugalmam van. Megértelek. 37/F

2018. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

# 3/3 Időpont ma 13:58


Akkor megnyugodtam, hogy van rajtam kívül valaki. Nagyon aggódtam, hogy ezzel egyedül vagyok :(


Te is kaptál egy zöld pacsit a válaszodért és itt küldök egy szívecskét Neked is; <3

2018. okt. 16. 14:00
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló vagyok. Próbálom mindig úgy elhagyni a munkahelyem, hogy azokat a buszokat érjem el, ahol kevesebb "ismerőssel" futok össze.

És hasonlók. Barátom is ilyen. Szegény szomszédaink próbáltak barátkozni, de leráztuk őket is.

Általában a lakást is úgy hagyom el, mintha telefonálnék, vagy sietve, hogy ne kelljen dumálni a szomszéd nővel, vagy a másik párral.

Fülhallgató alap kellék.

A kettes pont is tipikus.


Vagyunk páran így.

2018. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5/5


Igen, a bájcsevegés a munkatársak + szomszédok nekem is megvan; az is kín sajnos, ha egy liftben utazok például a szomszédaimmal :(


Te is kaptál egy zöld pacsit a válaszodért és itt küldök egy szívecskét Neked is; <3

2018. okt. 16. 14:40
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Mitől nem szoktál idegzsák lenni?
2018. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Milyen volt a gyermekkorod kedves kérdező?:D
2018. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, mièrt érzed magad egyedül?
2018. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

# 7-8-9/9


Tudom, hogy sok a rigolyám, de akkor szerintetek érdemes lenne változtatnom vagy most már ilyen maradok?


Ti is kaptatok zöld pacsit a válaszaitokért és itt küldök szívecskét Nektek is; <3

2018. okt. 16. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!