Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberek ismeretesek...

Milyen emberek ismeretesek itt a Gyakorin akik folyamatosan ugyanazt a kérdést teszik fel csak átfogalmazva és miből jöttetek rá, hogy ugyanaz az ember?

Figyelt kérdés
Lehet aktuális vagy régi. Mi a sztorija és miket kérdezgetett folyton? Vagy milyen témakörben kérdezgetett folyton? Aktív még?

2018. okt. 16. 15:28
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

A család kategóriában egy nő, aki felett felnőttként is uralkodnak a szülei.

A felnőtt párkapcsolatokban egy nő, aki egy időben folyamatosan ilyen kérdéseket írt ki "mit jelent ha ezt írja a férfi" "egy férfi olyanokat ír nekem ....ez mit jelent?" és akkor leírt valami teljesen egyértelmű marhaságot. Mint kiderült valami gyökér volt akiről kérdezgetett.

2018. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
85%

Itt van a bombanős, akit szerintem nem kell részletezni :D

A leszbikusság kategóriában van egy jelenleg 53% körüli válaszoló, aki minden kérdéshez odaírja, hogy a kérdező biztos nem is lány, hanem egy "kanocska", aki arra élvezkedik, hogy leszbikusoknak tesz fel kérdéseket. Meg ha valaki megkérdezi, a leszbikusok használnak-e pl. segédeszközöket, vérig sértődve beírja a szokásos kanocskázás után, hogy az igazi leszbikusok nem használnak semmit, ami bármiben is hasonlít egy péniszre...

Nagyon utálja a férfiakat és a biszexuális nőket és kb. minden válaszában leírja, hogy ő, meg a normális leszbikusok nem nyúlnának biszex csajhoz, mert a férfiaktól csak erőszakosságot tanulják xd

2018. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
88%

Itt, az Emberek kategóriában a bombanős kérdező, akinek a rögeszméje, hogy a bombanők elnyomják a férfiakat és mind aranyásók. Egy időre eltűnt, aztán most megint írt ki kérdést.


Meg emlékszem a Családi kapcsolatokból egy kérdezőre, akit betegen is iskolába küldenek és mindig ezen rugózik. Bár lehet, hogy ez ugyanaz, akiről az első válaszoló írt.

2018. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
95%
Uhh 2. vagyok, válaszírás közben elfelejtettem, hogy kérdezőkre voltál kíváncsi >.<
2018. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
38%

Van itt egy illető,az emberek kategóriában aki folyton a Gyìk felhasználók szokásait kutatja.

Nagyon defektes lehet az élete

2018. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Uhh 2. vagyok, válaszírás közben elfelejtettem, hogy kérdezőkre voltál kíváncsi >.<


A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.

# 4/5


***



Nem gond, a válaszolók is jöhetnek :)

2018. okt. 16. 16:04
 7/49 A kérdező kommentje:

Tudsz példát mondani?



"Van itt egy illető,az emberek kategóriában aki folyton a Gyìk felhasználók szokásait kutatja.


Nagyon defektes lehet az élete



# 5/6 Időpont ma 16:00"

2018. okt. 16. 16:04
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Zoltán Kvantumfizikus! Egy misszionárius, aki évek óta a mai napig igyekszik a spiritualitást ráerőltetni a kvantumfizikára, és arrogánsan lekezel mindenkit, aki ellentmond neki. A Tudományok és az Ezotéria rovatban is tolja, néha felvállalja a nevét, néha nem, de mindig csillaggal választja el a gondolatait, úgyhogy könnyen felismerhető.

Egy kimondatlan irányelv alapján már ciki, ha valaki válaszol a "kérdéseire", az ignorálás az általánosan elfogadott reakció.

2018. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá.. pont, mint te! :D Hozzád van szerencsénk, Zoltán?
2018. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Nem-nem, de én is ezen nevettem, amikor olvastam ezen a csillagos hozzászólásodon :D
2018. okt. 16. 16:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!