Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » GLS csomagpontra adtam meg,...

GLS csomagpontra adtam meg, hogy szállítsanak, miért akarja házhoz hozni?

Figyelt kérdés

Ezt kaptam:


T.Cim! A szamu csomagot 15990 HUF utanvettel kezbesitjuk (futarnal bankkartyaval is fizetheto) MA 10:30-13:30 kozott. A futar szama: (telefonszám) GLS



2018. okt. 17. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel a futárt és kérdezd meg tőle!
2018. okt. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ebben a levélben hol a fenébe van írva, hogy a te címedre viszik ki?
2018. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Futárnál bankkártya val is fizethetek. Futár szama.


Igen, házhoz hozzák.

2018. okt. 17. 09:52
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Utánvéttel biztos nem teszi le a csomagpontra, mert kikell fizetni valakinek.
2018. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Miért???? Én fizettem már csomagponton is....


Ez marhaság.

2018. okt. 17. 10:03
 6/10 anonim ***** válasza:
A marhaság az az, hogy miért nem az adott céget hívod fel, akitől rendeltél, és kéred őket arra, hogy a leadott megrendelésednek megfelelően járjanak el.
2018. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Leadták csomagponton
2018. okt. 17. 10:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Hívd fel a futárcéget, és hivatkozz a megrendelésre. Ott is emberek dolgoznak, tévedhettek.

Én a postának jeleztem, hogy mivel dolgozom, ezért minden küldeményemről, amit nem dobhatnak be csak úgy a postaládába, hagyjanak küldemény értesítőt és érte megyek, mivel általában kézbesítési időben nem tartózkodik otthon senki. Ezt általában sikerül is kivitelezniük, de azért előfordult, hogy az állítólagos kézbesítő felhívott, hogy hiába csönget, nem talál ott senkit.

2018. okt. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem is ezt az sms-t szokták küldeni, de mindig leteszik csomagponton.
2018. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"T.Cim! A xxxxxxx szamu csomagot 4680 HUF utanvettel kezbesitjuk (futarnal bankkartyaval is fizetheto) MA 14:00-17:00 kozott. A futar szama: +xxxxxx GLS"



"Kedves Cimzett! A xxxxx szamu csomag leadasa a kivalasztott CsomagPonton megtortent, kuldemenyet 5 munkanapon belul veheti at. GLS"

2018. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!