Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban léteznek olyan nők...

Valóban léteznek olyan nők akik a szépségük és a divatos öltözködés érdekében képesek az állatok tömeges pusztítására?

Figyelt kérdés

2018. okt. 17. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az állathasználat mindenhol jelen van. A férfikozmetikumokban ugyanúgy lehetnek állati összetevők, mint a nőiben, és azokat is tesztelhették állatokon, tehát a kérdés nem helyes. De a kozmetikumokon, és ruházaton kívül a tisztítószerekkel, vegyszerekkel ugyan ezt csinálják. Műanyaggyártáshoz, ízesítők, színezékek,, adalékok gyártásához ugyanúgy sok állati összetevőt használnak. Sőt, aki minden nap húst, tejterméket, tojást eszik, az is hozzájárul az állatok tömeges lemészárlásához, legyen az férfi, vagy nő, vagy kisgyerek.
2018. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
IGEN! És a globális felmelegedés is miattuk van! Sőt a migráns áradat is a nők számlájára írható!
2018. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Ezek a divatmajmok általában nem ölnek állatokat és eszükbe se jut hogy esetleg a vásárlásaikkal mégis ehhez járulnak hozzá. Ők nem gondolkoznak olyan komplex dolgokban, csak azt látják hogy itt egy szép szőrme kabát de szép vagyok benne.
2018. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
te mi a rákról beszélsz? senki se pusztít tömegesen állatokat mint magánember. ha arról beszélsz hogy megveszik a bundát az meg k u r v á r a az ő dolguk. ha nem ők akkor megveszi más. ha meg nem bundára akkor meg más célra fogják felhasználni az állatokat. tudom hogy te nagyon szenvedhetsz mint önjelölt fotel-állatvédőket, de ha magad alá sz a r sz is, akkor se lesz jobb sorsuk az állatoknak a földön amíg az ember uralkodik.
2018. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kikérem magamnak! Én férfi vagyok, van jópár bőrkabátom, mégsem vádolsz tömeggyilkossággal. Én már nem is számítok?!
2018. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
MÉg a vegánok érdekében is tömegesen pusztítják az állatokat. (Gondolj a szójaföldeken szétpermetezett rovarirtó szerekre).
2018. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!