Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez nagyon gáz? 18...

Szerintetek ez nagyon gáz? 18 éves aszperger szindrómás fiú a 13 éves öccsének a barátaival barátkozik, mert azon a szinten van. Nem rólam van szó,3 testvér vagyunk

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, 3 testvér vagyunk, én vagyok a legidősebb. Szerencsére a szülőket nem zavarja egyellőre a dolog, de félek mi lesz ha m ajd azt hiszik valami rosszban sántikál és mnittudom én, gyermekrabló? Tényleg valóban nagyon gyerekes az öcsém és 16-nál nem is néz ki többnek, de akkor is. 18 éáves felnőttnek kéne lennie. A legkisebb testvéremet nem zavarja de sztem ő bele sem gondol annyira.
2018. okt. 18. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nem ő választotta magának, hogy aszperger szindrómás legyen, én örülnék, hogy legalább vannak barátai :) szegénykém, a szívem szakad meg érte!
2018. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem de ezt nem csinálhatja örökké... vagy szerintetek késöbb lesznek idősebb barátai is? mondjuk lehet 30 évesen majd 23 évesekkel barátkozik?
2018. okt. 18. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát azért én kíváncsi lennék arra, hogy a saját korosztálya mennyire fogadja el őt. Nyilván ettől is függ.
2018. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt nem tartom gáznak
2018. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, nagyon megértő vagy a testvéreddel! 👏👏
2018. okt. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy kamu kérdés. Az Aspergeresek a náluknál idősebbekkel értik jól meg magukat. Kilenc éves Aspergeres fiam egyetemista kismamákkal barátkozik a játszótéren!
2018. okt. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!