Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy bunkóság, ha ezért...

Nagy bunkóság, ha ezért tiltok valakit?

Figyelt kérdés

Ha egy idegen jelöl profilképpel (nem cica,kutya,autó...stb) és normális a profilképe (nem autóval pózol,feszíti valamely izmát...stb)


Szóval visszaigazolom őt, de ha az üzeneteinél a +9 látom azonnal tiltom.


Miért nem fogja fel, egy szia is elegendő, miért ilyen erőszakos valaki?


Ha akarok írni, úgy is írok.


"szia

zavarok?

Na

Írj

Írj vagy?

..."


Ez +5



2018. okt. 21. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
En is letiltanam idegesito egy szemelyiseg aki azt hiszi korulotte forog a vilag. Alapbol ne is igazolj vissza idegeneket de mar mimdegy ne torodj vele tiltsad szerintem.
2018. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Én sosem értettem, hogy ha valaki vadidegen azt minek bejelölni, vagy elfogadni a bejelölést? Aki idegen azzal nem kell foglalkozni.
2018. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ezzel egyetértek. Tényleg van ilyen . Múltkor én is megírtam egy férfinak ,hogy most eszem és elkezdtem közben nézni egy filmet, írta , hogy oké. Rá vagy 5 percre már jött is az üzenet,hogy miért nem válaszolok meg hogy zavar-e engem... mikor megirtam újra ,hogy mit csinálok kb negyed óráig fel is fogta aztán jött újra ezzel,hogy de ugye nem zavar, meg ha nem akarok vele többet beszélni akkor írjam meg azt.

Egyszerűen annyira kényelmetlennek éreztem magam vele még igy neten is megmondtam neki ,hogy ez már nem -beszélgetés hanem magyarázkodás ,és hagyjon békén. Letiltottam az üzenet részt. És még neki állt feljebb.

Aki nem fogja fel ,hogy van más dolgom is minthogy állandóan a telefont pötyögtetni az egy önző,idióta. Törlöm a francba.

2018. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
minek igazolod vissza? ha idegesítő, akkor meg tiltsd, töröld a francba
2018. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem, egyszer azért tiltott valaki mert nem érkeztem válaszolni az üzenetére.

Amúgy szerintem nem bunkóság a te eseted.

2018. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kaptam már tiltást, mert nem válaszoltam csak megnéztem a kilenc rövid üzenetét, és igaza van tiltson, vagy töröljön.


Idegeneket visszajelőlni hálátlan dolog, mert egész nap válaszolhatnál, és "miért nem válaszolsz?" és meg sem fordul az illető fejében, hogy nincs kapacitás 50 emberrel massengerezni.

2018. okt. 21. 21:41
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem jelölök vissza idegeneket.

Igaz távoli ismerősök közt is van ilyen.


Volt egy srác, egy évfolyamra jártunk, környékünkön lakik havi pár alkalommal látom a városban is, nevét nem tudtam de látásból ismerem, bejelölt.

Visszaigazoltam, majd lementem vacsorát csinálni. Mire 20 perc múlva újra géphez ültem: köszönt, megdicsérte a külsőmet, kérdezgette vagyok-e, elhordott mindennek amiért nem válaszolok pedig online vagyok, majd letiltotta az üzenetküldést.

Köszönjük emese, szívességet tettél.

2018. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elsőre azt kellett volna mondanod, hogy most nincs kedved írni, és akkor arra a napra lehet, hogy békénhagyott volna; egyébként szíved joga tiltani. De hát nemtom, valszeg rosszul esett volna; de én eleve nem csinálok ilyet, hogy ennyiszer írok, és közben végig várom a választ. De ha mégismcsináltam volna valaha, akkor hát valszeg rosszul esett volna; de hát ennyi. Nemtom.
2018. okt. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De miért fogadod el egy vadidegen jelölését? Ez sem normális dolog.
2018. okt. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!