Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valamiért félek a férfiakkal...

Valamiért félek a férfiakkal kapcsolatba kerülni (nem feltétlen társkeresés céljából értem), amit szeretnék leküzdeni. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Szerintem nem kommunikálok rosszul, de valamiért nehezebben megy a férfiakkal szembeni kapcsolatteremtés a hétköznapi szituációkban is, amivel szeretnék foglalkozni, hogy ez megváltozzon.


Valószínűleg ebben benne lehet az önbizalomhiányom is, ezzel tisztában vagyok, viszont érdekelne, hogy volt-e valaki hasonló helyzetben és megváltozott-e nála a dolog?


Köszönöm a válaszokat. :)


2018. okt. 21. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért félsz tőlük? Zordnak találod némelyik férfi viselkedését?
2018. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le lehet "ásni", hátha egy gyermekkori rossz élményből kifolyólag, de lehet, hogy csak abból adódik, hogy tapasztalatlan vagy a férfiakkal. Te tudod
2018. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ma találkoztam egy csajjal munkahelyen akivel elkezdtem volna beszélgetni nem akartam nyomulni, csak annyira unatkoztam, és nem akartam gyakorin pötyögtetni megint😅

Elkezdtem kérdezgetni dolgokról az meg, mindenre csak ahhaa, igen, nem meg ilyen tőszavakat válaszolt, azt is ilyen félénken.

Vége felé meguntam, megkérdeztem mivan félsz tőlem, hogy nem mersz beszélni? Ő meg jaa nem csak...

Én meg vártam, hogy kifejtse, azért próbáltam bátorítani: "csak mi? Nyugi nem bántanak"... Ő meg" ja tudoom, csak nemtudom". 🤔😐😐

Mindegy, jöttem ide pötyögtetni meg facebookot huzogatni 😂

2018. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!