Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, hogy 5...

Mit gondoltok arról, hogy 5 évvel ezelőtt, mikor egy filmfesztiválon találkoztam egy fiatal nyugat-európai színésznővel, úgy döntöttem, fesztiválokra járok és hírességekkel találkozom majd?

Figyelt kérdés
Mostanában megszállottságnak hívom. A lányt azóta sem láttam, többé nem is fogom. 2015 és 2017 között Berlinbe, Sitgesbe, Cannes-ba és Velencébe utaztam, 259 névvel hozott össze a sors. Olyan nevekkel, mint Nicolas Winding Refn, Michael Haneke, John Woo, Christian Bale, Natalie Portman, Isabelle Huppert, Nicole Kidman, Christopher Walken, Guillermo del Toro, Michael Caine vagy Frances McDormand. Emellett néha, megidézve a lány emlékét, hozzá hasonló korú színésznőkkel interjúztam. Egyszerre okozott ez nekem örömöt, és tett pánikbeteggé. Örökre megváltozott az életem. Vélemények?
2018. okt. 22. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem a filmszínészek csak addig érdekelnek, amíg meg nem jelenik a vásznon a vége felirat.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mások életével foglalkozzak amikor van saját életem is.

2018. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekel.
2018. okt. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kissé megszállott vagy.
2018. okt. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És mitől vagy pánikbeteg, ha azt csinálod, amit akarsz?

Nekem ez nem sokat jelent amúgy. Nagyon kevés színészt ismerek név szerint. A felsoroltakból Nicole Kidmanről tudom, hogy ki, bár azt hittem, hogy énekes. Meg Natalie Portmant is tudom, mert nagyon nem bírom nézni őt.

És kicsit sem érdekelnek élőben.

Sajnálom, hogy rossz neked, de ez olyan tipikus "csinált" problémának tűnik.

2018. okt. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ismered amúgy a lány nevét? Megosztanád velünk?
2018. okt. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!