Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jellemű az ilyen ember?

Milyen jellemű az ilyen ember?

Figyelt kérdés
Van egy volt évfolyamtársnőm akivel együtt jártunk hétvégi főiskolára.Nekem elég sok gondom volt és állandó munkám sincs egy ideje.Ő ezt általában szerette megkérdezgetni elég gyakran,hogy van-e munkám.Ezt finoman,fondorlatosan tette,mintha egy megtestesült szent lenne,de úgy tette,hogy zavart tudott kelteni a másik lelkében.Ha ignoráltam,hideg voltam vele azt a falat nem tudta átlépni,ha kicsit kedvesebb voltam rögtön jöttek a kérdések.A napokban is rám írt kérdezte dolgozok-e most is kisegítő tanárnőként,rávágtam,hogy igen.Erre mintha egy bilivel leöntötték volna...csak annyit írt elköszön,mert dolga akadt.

2018. okt. 24. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan ember, aki nem a maga dolgával foglalkozik.
2018. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pedig lenne mivel..legközelebb emlékeztetem rá.Vagy rákérdezek tervezik-e még a második gyereket mivel tudom az nem jön össze nekik.Abból talán érteni fog,hogy ne provokáljon másokat,ha azoknak most valami épp nem jól áll az életükben,mert az övében sem minden klappol
2018. okt. 24. 15:21
 3/10 TR75 ***** válasza:
91%
Vérszívó és kárörvendő. Ez az a fajta, amit le kell építeni.
2018. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

*Erre mintha egy bilivel leöntötték volna...csak annyit írt elköszön,mert dolga akadt.


Ezt az embert azonnal ki kell rúgni. Ez nem a te jóakarod, hanem a rejtett ellenséged. És még gonosz is.

2018. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4+ És ne kommunikálj vele.
2018. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen lekell építenem meg zárolni vele a kommunikációt.Azon is vagyok.Szinte mindennap ír,kérdezgeti hogy vagyok, hogy indul vagy hogy telik a napom.Kepeket küldözget vagy ilyen-olyan írásokat.Az utolsó fondorlatos húzása óta sablonosan válaszolok neki ma tettem egy mosoly jelet is.Erre jött a szokásos kérdés és amikor azt írtam tanítok gyakornokként egyből fejezte a chatet nem írta, hogy szuper vagy örül neki.Utána a délután folyamán még elküldtem neki egy cikket az emberi kaméleonokról.
2018. okt. 24. 22:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Kisebbségi komplexusos,sikertelen,ezek miatt pedig irigy.
2018. okt. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pedig van szerető családja,kislánya,rendes férje,jó munkahelye.
2018. okt. 25. 08:44
 9/10 anonim ***** válasza:
8 Az ilyen örök elégedetlen, és mindig mindenből az kell neki ami a másé, anyagilag meg semmi nem elég neki. Ő akar lenni a valaki, miközben senki, hiszen az irigy ember a legsenkibb a világon, még akkor is ha bármit összeharácsolt az életében.
2018. okt. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Meglehet,hogy van valami amit lát bennem és irigyli tőlem,de nem tudom mi lehet az,nekem ezek a dolgok nincsenek meg az életemben amik neki.

Amióta elküldtem neki a cikket az emberi kaméleonokról nem ír,a cikkre se válaszolt :-)Lehet szembesítés volt a számára és leesett neki,hogy átlátok rajta.

2018. okt. 25. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!