Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a tulajdonságok,...

Mik azok a tulajdonságok, amiket nem tudtok tolerálni a másik nemben?

Figyelt kérdés
Én például nem tudom türelemmel elviselni és jól kezelni, ha egy férfi hisztis és gyerekes.

2018. okt. 24. 18:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Én mindkét nemben rühellem a lustaságot pláne ha munka közben látom hogy döglenek mint a disznó az ólban... És haszólsz nekik hogy a többiek ugysnannyit kapnak nyolszor annyit dolgoznak még felháborodnak...(és van kamera..)

21/N

2018. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%
Azt, hogy egyes nők képesek lennének kinyalatni a valagukat. Na ez nálam nem működik.
2018. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nincs olyan, amit csak a másik nemben nem tudok elviselni. A hisztit, arroganciát, agresszivitást, önuralom hiányát, kétszínűséget (többek között) egyik nemtől sem tűröm el. Valahogy a fejemben nincs olyan, hogy nőtől X dolog elviselhető, de férfitől nem.
2018. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Nálam nem nemhez kötődik. Amit nem tudok elviselni, azt senkiben sem tudom elviselni. Sem párkapcsolatban, sem barátságban. Leginkább a nagyfokú ostobaság, a szarkavarás, rosszindulatúság, amit nem tudok elviselni. Meg nyilván van olyan életvitel, ami nem tetszik, piálás, drogozás, munkakerülés.
2018. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Egoizmust, önteltséget, önimádatot, hazugságot nem bírom elviselni. Bár melyik is megjelenik valakiben, onnantól kezdve ha az illető egy földre szállt angyal is volna, akkor is átlépnék rajta.
2018. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Legjobban a sumákolást utálom.
2018. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%
Nincs olyan, amit csak az egyik nemben utálok, a másikban nem. Általánosan taszít, ha valaki buta de okoskodó, lusta vagy rosszindulatú.
2018. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%
Ha egy nő furkálódós, csak a negatívumokat emeli ki a másikban és ezt élvezni.
2018. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen, talán fura lehet, hogy a kérdésem nemekre vonatkozóan tettem fel, miközben az általatok felsorolt tulajdonságok mindkét nemtől kellemetlenek lehetnek, ezzel egyet is értek, mégis picit arra is gondolok, hogy mi az, ami a másiktól kiábrándító mondjuk esetlegesen egy párkapcsolat szempontjából. Tehát milyen az a nő/férfi, aki egy-egy tulajdonsága miatt nem lenne számotokra elviselhető.
2018. okt. 24. 20:53
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az igénytelenséget nem bírom. Párkapcsolatban kizáró ok.
2018. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!