Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen nekem kell våltoztatni,...

Ezen nekem kell våltoztatni, vagy haggyam az "életre"?

Figyelt kérdés

Volt két párkapcsolatom az egyik másfél évig tartott, a másik két hónapig. (külön emberekről van szó)


Minden a legjobb volt az első kapcsolatomban, nagyon tudtam szeretni és érezni.

A másodikban már nem éreztem akkora szerelmet, nagyrészt csak szeretetet.


Azóta eltelt másfél év, és senki iránt nem tudok érezni semmit. Pedig rengeteg lányt ismertem meg ez idő alatt. De egyszerűen ha meglátok egy boldog párt az sem tesz egy kicsit sem iriggyé, sőt taszítónak tartom és mindig arra jutok, hogy semmi értelme egy kapcsolatnak. Csak megkötésekkel jár (idő+pénz+nem csinálhat az ember akármit).


Többen is megszóltak már emiatt, hogy csak akarni kell. Nagy akaraterőm van, de úgy gondolom, hogy pont ez az egyetlen dolog amit az ember nem tud az akaratával befolyásolni.


Tényleg nekem kellene akarni? Vagy ne erőltessem mert nincs értelme, majd magától megjön ez az érzés?


2018. okt. 25. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Ha taszítónak tartod az egy fajta irigykedés. Ez olyan, hogy azok akik nem szexelnek rossz házasság miatt, nem élvezik a szexista poénokat, sőt GYŰLÖLIK.


Akkor hadd ne gondoljam már azt, hogy ha te taszítónak találsz egy szerelmes párt, akkor igazából titkon belül őrülten erre vágysz...

Ha hidegen hagyna, hidegen hagyna, és nem írogatnál se ide, se máshova, nem gondolnál erre, mert mondjuk hegymászó vagy és csak az tölti ki minden gondolatod, hogy szervezd meg az utad a Himaláyába, akkor biztos nem ezen kattognál.


Vagy tévedek?

2018. okt. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De irigyellek! :O Ez nekem is kéne, hogy csinálod?! :( Amúgy meg a szerelem olyan, mint a fing. Ha erőltetni kell, akkor valószínűleg szar. Ennyi. Úgyhogy ne erőltesd.
2018. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amilyen nők pl. ide is írogatnak, sokkalta jobban jársz ha egyedül vagy.

Az igazi egyszer csak eléd fog kerülni.

2018. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első. Tisztában vagyok a saját érzéseimmel. Őszinte vagyok magamhoz, ugyanúgy mint más emberekhez is. Tudom, milyen az ha irigy vagyok. De ez nem irigység. Egyszerűen értelmetlennek és céltalannak látom a párkapcsolatokat. Akiket pedig látok párokat, azért taszítanak, mert tudom hogy ha a helyébe lennék az illetőnek, akkor boldogtalan lennék. Én így vagyok boldog szabadon. De sokszor már betegesnek érzem, ezért tettem fel ezt a kérdést.
2018. okt. 25. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért lennél boldogtalan kapcsolatban, amikor írod, hogy minden jó volt az első kapcsolatodban.

Gondolom, csalódtál és ez most egy fajta védekezés, hogy inkább már bele sem mész több kapcsolatba, hogy ne érjen újabb csalódás.

Mindenki csalódik, és túlélik. Nem kell emiatt mindenki elől elzárkózni.

2018. okt. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csalódtam igen. Viszont én úgy érzem szabadon sokkal jobb, mintha egy kapcsolatba lennék "bezárva".
2018. okt. 25. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha csak másfél év telt el és ennyire kivagy, akkor azért akkora akaraterőd nincs.


Amúgy ha férfi vagy akkor tenned kell aktívan azért, hogy barátnőd legyen, nyitottnak kell lenni, oda kell menni hozzájuk beszélgetni. Ha lány vagy, akkor a kisugárzásodon kell fókuszálni, amivel be tudod vonzani a srácokat.

2018. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!