Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan időszakotok amikor...

Volt olyan időszakotok amikor elhatároztátok hogy változni akartok?

Figyelt kérdés
Ha igen miben? Nehéz volt?
2018. okt. 25. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, 2017 tavaszán. Maga a változás és a negatív szokások elhagyása nem volt nehéz; inkább a tudat, hogy a változás nem azonnal látszódik - ergo nyárig senki sem adott visszajelzést a folyamatról, nem látták. De én alapjáraton ilyen ember vagyok; mindent azonnal akarok elintézni, vagy a lehető leggyorsabban. :)
2018. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Amikor szétmentünk az exemmel eléggé elszaladt velem a ló. Minden hétvégén buliztam mindig más pasit szedtem össze, valószínű így éltem ki a depressziómat. De egy nap elegem lett hogy értelmetlen az egész amit csinálok és változtatni akartam. Összeszedtem egy kis tartást már nem jártam el minden hétvégén és kezdtem jobban érezni magam. Azóta már több mint egy éve együtt vagyunk a párommal és nem is lehetnék boldogabb:)
2018. okt. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. A huszas éveim elején eldöntöttem, hogy ha bele is szakadok, túl kell lépnem a gyermekkori traumáimon és az azokból fakadó önutálaton, tehetetlenségen, kötődési problémákon, labilis érzelmi hullámokon és megszabadulok a görcsös megfelelési kényszeremtől és még nagyon sok egyéb rossz tulajdonságtól. Terápiára mentem, önismeretet szereztem, felépítettem az önbecsülésem és lezártam a múltat. Piszok nehéz volt és nagyon sokáig tartott (évek munkája), de maximálisan megérte.
2018. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokszor volt ilyen, de talán most jött el az a lehetőség, hogy ez valóban meg is történjen eredménnyel. Nincs önbizalmam, mazochista vagyok, ami nem jó. Kissé nehéz, de segít benne az, hogy van valaki, aki mellettem van, figyel rám.
2018. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Eddig nem néztem sorozatokat, de most sikerült rávennem magam hogy elkezdjek egyet.
2018. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, általában folyamatosan igyekszem jobb lenni.

-diéta kezdtem, hogy rendben legyen az inzulinom (teljes életmód váltás)

-igyekszem észre venni minden nap a jót, örülni annak ami van

-realizálni a szorongásomat: amin nem tudok változtatni el kell engedni

2018. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!