Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van, hogy valakinél kimarad...

Van, hogy valakinél kimarad egyszer a napi fürdés?

Figyelt kérdés
Ha teljesen átlagos életet élő emberről beszélünk.
2018. okt. 25. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Nyáron nem, de télen előfordul. Általában akkor ha csak otthon punnyadok.
2018. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Ritkán igen. De kutatások azt mondják a 2 napi fürdés még egészségesebb is persze az izzadásra hajlamos testrészeket naponta kell tisztítani.
2018. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Nálam csak akkor maradt ki mikor olyan beteg voltam hogy nem bírtam fölkelni. Amúgy soha.
2018. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem, egyáltalán nem vagyok izzadós, a testalkatom is nagyon vékony. Ha nem dolgozom egész nap itthon ülök, 4 napos hétvégén is egyszer zuhanyoztam csak. Környezetemben nem én vagyok az aki büdös szokott lenni, sőt, igényesebbnek mondanám magamat többieknél...
2018. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon nagyon ritkán, de akkor is gyakori hogy másnap reggel már pótolom, én szó szerint viszketek itt-ott ha nem tisztálkodom naponta.
2018. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen időben, van amikor csak két naponta fürdök. Ekcémám van, és a meleg/forró víz hihetetlenül ki tudja szárítani az amúgyis száraz bőröm. Persze a fontosabb részeket, megmosom mindennap.
2018. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Napi??

Heti.

2018. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Soha!!! Nálam a mindennapi zuhany pont annyira a rutinom része, mint a fogmosás, vagy a fésülködés.

Pedig jelenleg itthonról dolgozom, szóval tényleg vannak napok, amikor el sem hagyom a lakást. De akkor sem bírnám ki. Egyszerűen este nem tudok úgy befeküdni az ágyba, hogy előtte nem zuhanyzok, koszosnak érzem magam. Főleg ha főzök, és beveszi a bőröm meg a ruhám az ételszagot.

Én is ekcémás vagyok, az arcbőröm pedig zsíros, de akkor sem tudnám kihagyni a fürdést.

Buliból is még soha sem értem haza olyan részegen, vagy fáradtan, hogy ne fért volna bele egy gyors zuhany alvás előtt.

Ha migrénem van, vagy beteg vagyok, akkor se hagyom ki. Ha annyira rosszul vagyok, hogy nem tudok beállni a zuhany alá, akkor beülök a kádba.

Szóval nem, nálam sohasem marad ki, egyszerűen nem tudnék úgy lefeküdni, hogy nem érzem magam tisztának.

Illetve egyszer voltam életemben kempingezni 2 napot az erdőben, ott nem volt lehetőség fürdésre. Alig vártam, hogy hazaérjek és zuhanyozzak.

2018. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Én naponta 2x zuhanyzok, esetleg néha kimarad az esti fürdés, ha csak döglök itthon. De reggel mindig azzal kezdem, hogy elmegyek tusolni.
2018. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Néha, ha totál egyedül vagyok otthon, és pl.: dolgozom valamit nagyon másnapra, akkor megesik.
2018. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!